Saadet Partisi adaylarını tanıttı

Saadet Partisi adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Giresun İl Baş-kanlığı, Merkez ile ilçe ve belde belediye başkan adaylarını düzenlenen programda tanıttı. Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yarışacak Giresun Merkez ile ilçe ve belde belediye başkan adaylarını düzenlenen toplantıyla tanıttı.
Düzenlenen toplantıda konuşan Giresun İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, yerel seçimlere ittifaksız giren tek parti olduklarını ifade ederek, Giresun’da 16 ilçe, 8 Belde Belediyesinde aday çıkardıklarını söyledi.
SP İl Başkanı Bektaş; “Saadet partimizin bazı partilerle beraber ittifak yaptığı söylemlerini duyuyoruz. Bu söylentiler en yüksek perdeden dillendirilmekte ve kamuoyunda yanlış algı oluşturulmaktadır. Bir kez daha yineliyoruz ki bizim hiçbir parti ile ittifakımız yoktur.
Bunun da en büyük delili Türkiye genelinde 1389 seçim bölgesinde kendi adaylarımızla seçime girmiş olmamızdır. “
Tanzim satışlarıyla ilgili hükümetin politikalarını da eleştiren SP İl Başkanı Bektaş; “Bir zamanlar oluşan kuyruklarla alakalı yokluk kuyruğu edebiyatı yapanlar, şimdi ise kendi dönemlerinde oluşan kuyruklara varlık kuyruğu adını vermektedir. Tanzim kuyruğunda vatandaşın kendisine sorması gereken sorular var. Biz neden bu kuyruktayız? Bu kuyruktan kurtulmak için ne yapabiliriz? “Aynı gemideyiz” edebiyatı yapanlar neden bizimle aynı kuyrukta değil? Tanzim satış noktalarını neden mazot için yapmıyorlar? Neden Benzin ve Elektrik için yapmıyorlar? Sebze ve meyvedeki terör yıllardır fındığımıza da uygulanıyor” ifadelerine yer verdi.
Yapılan konuşmaların ardından SP’nin Giresun’daki ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı. Yapılan aday tanıtımında AK Parti’den aday gösterilmeyen Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım ve Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal’ın da SP’den aday olmaları dikkat çekti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?