SAADET PARTİSİ TEMAYÜL YAPTI

SAADET PARTİSİ TEMAYÜL YAPTI

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı tarafından 31 Mart Yerel seçimleri için Aday Temayül Yoklaması yapıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’nın katılımıyla yapılan Aday Temayül Yoklamasına İl Sorumlusu Bekir Demirkaya, İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, İl Müfettişi Ömer Öztürk ve partililer katıldı.
Yoğun ilgi gösterilen toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abdülkadir Bektaş; “Giresun genelinde bütün ilçelerde aday göstereceğiz ve kazanmak için bütün gayretimizi, çabamızı ve vaktimizi harcayacağız.
Bizim belediyeciliğimiz Milli Görüş belediyeciliği. Biz şeffaf, adil, dürüst, herkese kapısı açık, hizmet eden, çalmayan, çırpmayan, yolsuzluk yapmayan, yandaşı kayırmayan, vatandaşın 1 kuruşunun bile zayi olmasına izin vermeyen, belediye binasının girişine Rüşvet Alanda Verende Melundur tabelasını asan ve bunu uygulayan bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Geçmişteki uygulamalarımızla bunu ispat ettik, bundan sonra da ispat edeceğiz” dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya ise konuşmasında; “Bütün Türkiye’de beldelere kadar aday çıkaracağız, çünkü biz en ücra köşelere kadar milli görüş belediyeciliğini ve onun hizmet anlayışını götürmek zorundayız. 16 yıldır belediyecilik anlamında Türkiye’ye hiçbir şey kazandırmayan ve vatandaşların dertlerine çözüm üretmeyen zihniyet artık iflas etmiştir. Bilgili, birikimli ve genç kadrolarımızla Türkiye’mize olması gerektiği gibi hizmet etmeye hazırız ve bunu başarabilecek azim ve kararlılığımız var” dedi.
Daha sonra toplantıya katılanlar tarafından doldurulan Aday Temayül Teklif formları, Genel Merkezde değerlendirilmek üzere Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya’ya teslim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?