SADECE GİRESUNSPOR

SADECE GİRESUNSPOR

Biliyorum, yaşadıklarımız acı veriyor. Ne yaptıksa bir türlü olmuyor. Kötü de değiliz. Biz hep sevmek adına yaşıyoruz. Giresunspor’da bir basiretsizlik mi var? Adamlar bir kez ceza sahasında karambol yaratıyor. O top tam yedi futbolcu arasından gol oluyor.
Biz belki de son maçlarda bu kadar gol pozisyonu yaşamasak da bu maçta üç ve dört net gol pozisyonunda basiretsizlik mi ne ki kale ağlarına ulaşmıyor. Çekeceğimiz mi var nedir.
Bazı arkadaşlarımızın yazıları beni bir hayli mutlu etti. Yakışanı yazmaya çalışıyorlar. Onlar biliyorlar ki bu takım sıkıntı yaşarsa bu hepimize yansıyacak O’nlar da bu gidişin daha olumlu olması için bilgilendirme yoluna gidiyorlar.
Belki de bu sezon oynayacağımız maçlar içerisinde en kritik olan bir maça çıkacağız. Afyon’dan alınacak puanlarla ligin seyri bir anda değişip biraz nefes alabileceğiz. Dilerim bu düşünce ve duygularımıza futbolcularda öncülük ederler. Küçük bir şehirdeyiz. İnsanlar her şeyi biliyorlar. Hatta bilmesi gerekenleri dahi biliyorlar. Açılan sandık sayısı belli geçerli oy sayısı da belli o halde kim kazanacak derseniz. Giresun kazanacak, Giresunspor kazanacak. O halde neyi zorluyoruz ki?
Teknik Direktör Kemal Kılıç ile tanışma fırsatı buldum. İyi adam, cesur hırslı ve bu takımın başarısı için uğraşıyor. Bu zor dönemde bu takımı alması da bunu kanıtı ki bazılarının kulağına küpe olur. Dilerim gereken destek kendisine verilir.
Ayrıca teknik heyetin yanında Giresun çocuklarının çalışması da onurlu bir hareket. Yönetimin verdiği bu dik duruştan dolayı onları kutluyorum. Haydi Çotanaklar bu Giresunspor’a linç girişimleri yapanları susturun. Çünkü onlar bu takıma ve şehre ihanet ediyorlar. Onlar bir kurunun yanında dünyaları yakıyorlar. Bizler sahip çıkarsak, destek olursak neler yaşayacaklar görecek. Biz kimsenin yanın da değiliz. Sadece Giresunspor’un yanında olduğumuz bilinsin yeter. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?