SANA NE SÖYLEYEYİM Kİ?

SANA NE SÖYLEYEYİM Kİ?

Bu kulüpte kimler zamanında adam yerine koyulup çok alkış aldı. Peki ne yaptı bunlar? Sadece fesatlık. Çünkü başka yapacakları bir şey yoktu.
Yarın olacakları olmuş gibi gösterip, varlıklarının gölgesinde nasıl birileri olduklarını ortaya koydular. Bir kere bile kulübün yanına yaklaşmayıp dönüp bakmadılar. Menfaatleri çakışınca sazı eline aldılar çalmaya başladılar.
Şimdi perde kapandı, bakalım bu yeni açılan perde de kimlere saldıracaklar. Bunca zaman kimlere oynadınız onu bari söyleyin. Birkaç Giresunspor sevdalısı çıkmış bu kulübe sahip çıkmak adına bir hamle yapmışlar. Sıra bunlara mı geldi derseniz daha bismillah demeden vurmaya şu olsa daha iyi olurdu demeye başladılar.
Peki senin şu olsun dediğin arkadaş kırk bahane uydurarak olmaz diyorsa olanlara bari çelme takma. Benim yazılarım bir abimin köşesinde sayfalarında çıkıp kişileri bilgilendirme adına yayınlanınca bazıları tedirgin olup onun yazılarını yayınlama cüretini göstermişse ona sadece işine bak beni kendine bulaştırma diyorum.
Gündemde kalma adına her türlü çirkefliği yapanlar şunu bilsin ki bu şehir bu takım bizim. Kim Giresunspor’un başarısız olmasını istiyorsa Allah O’nu bildiği gibi yapsın. Kim Giresunspor için bir çivi çakıyorsa minnettarız.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?