‘SANA SÖZ, ÖZEL RÖPORTAJ VERECEĞİM !’

‘SANA SÖZ, ÖZEL RÖPORTAJ VERECEĞİM !’

SEDAT KARAKAYA
GİRESUN
Giresunspor’un Hollanda doğumlu tecrübeli futbolcusu Muhammet Aykut Demir,takımda muhafazakar duruşu ve dini inanışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Cüppe ve sarıkla gezen, sakalını kesmemesi ‘disiplinsiz davranış’ olarak kabul edilerek Trabzonspor’dan ayrılmasına karar verildiği ileri sürülen futbolcunun İsmail Ağa Cemaati mensubu Fatih semtinin müridi olduğu iddia edilmişti. Şimdilerde TFF 1. Lig ekiplerinden yeşil-beyazlı takım Giresunspor’da forma giyen sempatik futbolcu çarşaflı eşi ve çocuğuyla birlikte Giresun sahilinde aile gezisine çıktı.Taka Gazetesi’nden Giresun İl Temsilcisi Sedat Karakaya’nın sahilde yakaladığı tecrübeli futbolcu, “Aykut Bey, sanırım aile turnesi yapıyorsunuz ama kısaca kalan haftaları değerlendirebilir misiniz?” şeklindeki sorumuzu yanıtsız bıraktı.
SORULARI YALVARIRCASINA YANITSIZ BIRAKTI
Dindar bir görüşe sahip olduğu için mütevazi bir şekilde muhabirimizin ısrarlı sorularına yanıt vermemekte direnen Demir, “ Sevgili kardeşim, şimdi ne diyeyim? Ne desem bu ara sıkıntı oluyor.O yüzden sizden ricam bu röportajı başka zaman yapalım.Hatta sahada sana söz özel röportaj vereceğim! Çok teşekkür ederim.”diyerek geçiştirdi.
TRABZONSPOR’DAN FAİZİYLE PARA ALDIĞI YILLAR
Trabzonspor’a açtığı davayı kazanıp faiziyle birlikte 9 milyon 815 bin lira tazminat almaya hak kazanan Aykut Demir, bordo mavili kulübün yaptığı sert açıklamaya cevap vermiş, ‘Trabzonspor’un asılsız yalanlamalarını kabul etmiyorum’ demişti. Aykut Demir ayrıca faizi ihtiyaç sahibi Türk vatandaşlarına aktaracağını söylemiş, Trabzonsporlu taraftarlar Trabzonlu futbolcunun bu açıklamasına sosyal medyadan tepki göstermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar