Sarı ve Satgun, 10 Kişinin Yüzünü Güldürecek

Sarı ve Satgun, 10 Kişinin Yüzünü Güldürecek

BATEYD Başkanı Orhan Kerim Sarı’nın duyarlılığı taktir alıyor.Sarı gibi başkanlarla ,ilin idarecilerinin daha yakın temas içinde olmaları bekleniyor.

Giresun kadınları güçlendirme derneği GİRKAD ve Almanya ‘dan Baveria Türk Engellilere Yardım Derneği Giresun ‘da buluştular

Yakın zamanda kardeş dernek olup, engelliler projesinde en kısa zamanda somut projeler ile gündemde olacaklarini bildirdiler

BATEYD Başkanı  Orhan Kerim Sarı ve eşi Havva Sarı ile birlikte GİRKAD Başkanı Hatice Satgun ve üyeleri Altuna Ozkul ve Gülsen Erol’un  ve Kadir Akyüz ‘ün katılımlarında Giresun ‘un değişik mekanları hem gezdirildi hem de gelecekte uygulanmasını düşündükleri projeler konuşuldu.

BATEYD Başkanı Orhan Kerim Sarı Almanya ‘da hazırladıkları 10 adet tekerli sandalyeyi GİRKAD Başkanı Hatice Satgun ve dernek üyelerinin aracılığıyla Giresun ‘daki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını bildirdi.

Ayrıca karşılıklı ortak projelere imzalar atma kararı ile hafta sonunu GİRKAD BaşkanıHatice Satgun eşliğinde Giresun gezisi ve Ada turu yaparak geçiren konuk dernek temsilcileri Ankara ve İstanbul ziyaretleri için ilimizden ayrıldılar.

GİRKAD Başkanı Hatice Satgun İstanbul ‘da bir kaç önce yine bir görüşmede bulunmuş ve bu görüşme Avrupa’ da tanınan özellikle Almanya’daki Türkler ve Yabancılar  tarafindan da 22 senedir hizmet veren Esin Tekige Hanımefendi’nin çıkarmakta olduğu ARI dergisine de haber konusu olup yerini almıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?