SARIFAKIOĞLU AİLESİNDEN ÖRNEK TAVIR

SARIFAKIOĞLU AİLESİNDEN ÖRNEK TAVIR

Vali Harun Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi Uzman Dr. Aliye Serpil Sarıfakıoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla akşam yemeğinde huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.
Her fırsatta; yaşlı, kimsesiz ve muhtaç insanlarla birlikte olan Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi, Regaip Kandilinde de yaşlıları unutmayarak akşam yemeğini yaşlılarla beraber yedi. Huzurevinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenen Sarıfakıoğulları çifti, onlarla bir süre sohbet edip, kandillerini kutlayarak hayır dualarını aldı.
Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendinin huzurevi ziyaretinin ardından, Regaip Kandili nedeniyle Giresun Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından huzurevinde bir program düzenlendi. Programda; Keşap Şehit İsmail Kefal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak, ilahiler söylendi.
Programdan çok memnun kalan huzurevi sakini yaşlılar, böyle anlamlı ve mübarek bir gecede kendilerini unutmayarak ziyaretlerine gelen Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi ile programı düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?