SARIFAKIOĞLULLARI, AKTAŞ VE POLİS TEŞKİLATINI KABUL ETTİ

SARIFAKIOĞLULLARI, AKTAŞ VE POLİS TEŞKİLATINI KABUL ETTİ

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve beraberindeki emniyet mensuplarını makamında kabul etti.
4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklerle ilgili Vali Sarıfakıoğulları’na davetiye takdim eden Müdür Aktaş, Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
174 yıl önce kurulan Türk Polis Teşkilatımıza mensup polislerimizin, halkımızın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla var gücüyle çalıştığını belirten Müdür Aktaş, bugünden sonra da aynı görev ve sorumlulukla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Sarıfakıoğulları, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174.yıl dönümü münasebetiyle Polis Haftasını kutladı.
Polis Haftası vesilesiyle, görevlerini icra ederken, bu uğurda canlarını vermiş, şehit olmuş bekçi, polis emniyet teşkilatını mensuplarını bir kez daha rahmetle andığını kaydeden Vali Sarıfakıoğulları, Müdür Aktaş ve tüm emniyet personeline başarılar diledi.
Polis Haftası kutlamaları çerçevesinde 09 Nisan Salı günü Hacı Miktat Camiinde akşam namazına müteakip Mevlid-i Şerif okunacak ayrıca, 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 10:00’da Valilik tören alanında kutlama programı düzenlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar