SAYIN BAHÇELİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SAYIN BAHÇELİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Pazar günü AKP’nin ikinci olağan üstü kurultayı yapıldı.

Bu kurultayda Başbakan Sayın Davutoğlu gitti.

Sayın Binali Yıldırım geldi.Kurultay aşamasında aday olanlar ve gidenler birbirini ajan,provokatör,satılmış,paralelci,hain gibi çirkin sataşmalarla suçlamadı.Biri düşük profilli olmadığı için çekildi.Diğeri yağdan kıl çeker gibi çekilenin yerine getirildi.

Sayın Bahçeli sen ne çekiliyorsun.Ne de kurultayı toplayıp MHP’nin önünü açıyorsun.Onun için küçüksünüz ve küçük bir partinin de genel başkanısın.Bu da ne ki..Yıllar geçse,ömrün bitse, gene de kurultayı toplayıp değişime müsaade etmeyecek gibisin.Ne çare ki;siz bittikçe partiniz bitecek,partiniz bittikçe sin de biteceksiniz.

Umarım yakında kurulacak yeni AKP hükümetine bakan verir,siz de başbakan yardımcısı olursunuz.Yoksa köşkünüzde esen sert rüzgarlar her geçen gün kolunuzu kanadınızı kırıp dökecek.Sap gibi ortada kalacaksınız.

15 Mayıs günü Ankara’da gönüllü olarak devlet eliyle, devleti ve hükümeti kullanarak yaptırdığınız, kurultayı engelleme girişiminizle; yurt çapında ülkücülerin gönlünde silinmez izler bıraktınız.Derin yaralar açtınız.

Bu hareketle vatandaşın nezdinde sıfıra indiniz.

Bak onlarda kurultay günü tomalarını, polislerini getirmişler. Salonun etrafına dizmişler. Kurultaya çıkan yolları güvenlik altına almışlar. Bütün bu tedbirleri kurultay için gelen delege ve izleyicileri korumak ve kollamak için yapmışlar. Sizin gibi vandallık yaptırmak için değil.

Dün AKP de bir kişinin, mevcut Başbakanı beğenmemesi sebebinden kurultay yapıldı. O beğenilmeyen kişi Başbakan dahi olsa bir adamın isteği doğrultusunda görevinden azledildi. Halbuki MHP de sizleri istemeyen, acilen gitmenizi isteyen milyonlarca seçmen var.Ama bu milyonlara rağmen yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz.Zannediyorsunuz ki 3-5 bakanlık alır, günümü kurtarırım,Ekim ayına kadar idare ederim.İl ve ilçe kongrelerini başlatır, kapağı 2018 yılına atarım.

Türkiye artık size inanmıyor. Size güvenmiyor. Kongre nasıl yapılırmış.AKP kurultayını tekrar tekrar izleyin.Değişim nasıl olurmuş bir de siz görün…

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?