Sayın Valimizin Ramazan Bayramı Mesajı

Sayın Valimizin Ramazan Bayramı Mesajı

Giresun Valisi Hasan Karahan’ın Ramazan Bayramı dolayısıyla bayram mesajı yaınladı.

Vali Mesajında: “Bayramlar; insanî ve dinî güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.

Bu özel günleri bir fırsat olarak görmeli, bayram sevincini herkes ile paylaşarak, milli ve manevi temel değerlerimizi yaşatarak gelecek kuşaklara aktarmamız, kültürel zenginliklerimizin yaşaması açısından oldukça önemlidir.

Bayram günlerimizi fırsat bilerek yakın akrabalarımızdan başlamak üzere, çevremizdeki ihtiyaç sahibi ve sıkıntılı insanları, yetimleri, hastaları ve yaşlıları ziyaret ederek onların da bayramın sevinç ve mutluluğunu yaşamalarını sağlayalım.

Mübarek Ramazan ayının bitimiyle kutladığımız Ramazan Bayramının da öncelikle toplumsal huzur ve mutluluğumuza vesile olmasını, milletimizin birlik ve beraberliğinin daha da pekişmesini, toplumumuza ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının; dünyanın değişik bölgelerindeki gözyaşı, kan ve şiddetin durmasına vesile olmasını diliyor, tüm Giresunluların bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?