ŞEN “BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

ŞEN “BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

Sezona istediği gibi başlayamamasına rağmen ligin ikinci devresi ile birlikte müthiş bir depara kalkan ve şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Sökenspor’da yeni sezonun planları yapılıyor.

Amatör 1. Kümede rakiplerini geride bırakarak mutlu sona ulaşan ve yeni sezonda Süper Amatör Kümede oynama hakkını kazanan Sökenspor’da geleceğin planları bugünden yapılıyor.

Kulüp Başkanı Ünal Şen “Uzun yıllar formasını terlettiğimi, doğup büyüdüğüm mahallemin takımı olan Sökenspor’un şampiyon olması beni çok mutlu etti. Çünkü zor bir göreve talip olmuştuk. Yönetim Kurulum ile birlikte yaptığımız çalışmaların karşılığını almak sevindirici. Şampiyonlukta emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Biz kocaman bir aileyiz “ dedi.

Yeni sezon için planları yapmaya başladıklarını kaydeden Şen “Daha zorlu bir lige merhaba diyeceğiz. Buna göre kadro kuracağız.Sökenspor formasını terleten her oyuncu bizim için çok kıymetli. Mavi-siyahlı formayı giymekte herkese nasip olmaz. Bize gelmek isteyen oyuncular var. Görüşmelerimiz olacak. Camiamızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bundan kimsenin en ufak endişesi olmasın “ dedi.

Şen, şampiyonluk gecesi yapmayı düşündüklerini bunun içinde çalışmalar yaptıklarını sözlerine ekledi.

Haber : Fırat AKYOL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?