SENDİKALARDAN REKTÖR ADAYI COŞKUN’A DESTEK

SENDİKALARDAN REKTÖR ADAYI COŞKUN’A DESTEK

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) İl Başkanı Sami Şimşek ve beraberindeki heyetten, Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektör Adayı Prof.Dr.Cevdet Coşkun’a destek ziyareti.

Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinde geçmişte dekanlık görevinde de bulunan Prof.Dr. Cevdet Coşkun’u ziyaret eden heyette; Memur-Sen İl Başkanı Sami Şimşek, Yeşilay Giresun Şube Başkanı Ali Rıza Anapa, Genç Memur-Sen İl Başkanı Fatih Kutun, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Öz ve Bembir-Sen Şube Başkanı Coşkun Musaoğlu yer aldı.

Memur-Sen Giresun İl Başkanlığı olarak Prof.Dr.Cevdet Coşkun’a bir plaket taktim eden İl Başkanı Sami Şimşek “Hocamıza Giresun Üniversitemizdeki objektif bilim adamı erdemliliğiyle, üniversitemize yapmış olduğu hizmetleri ile ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerine sağlamış olduğu katkılarından dolayı bir plaket takdim ederek, rektörlük yarışında kendilerine desteklerimizi ilettik.” dedi.

Ziyarette bulunan sendika temsilcileri ve STK temsilcileriyle bir süre karşılıklı sohbet eden Prof.Dr. Cevdet Coşkun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteklerinden dolayı Memur-Sen İl Başkanı Sami Şimşek ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?