ŞENLİKOĞLU ANKARA’DA İMZA TÖRENİNE KATILDI

ŞENLİKOĞLU ANKARA’DA İMZA TÖRENİNE KATILDI

SPOR YATIRIMLARI HIZ KESMEDEN SÜRECEK

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından şehrimize yapılacak olan spor ve tesisleri yatırımları için imzalar atıldı.

Ankara’da gerçekleşen imza töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı konuşmada: “Giresun’a değer katan gençlik ve spor yatırımlarımızla modern imkânlara erişen gençlerimiz çoğalacak, güzel ülkemizin her bir yanında özel projelerimiz yükselmeye devam edecek. Hayırlı olsun.” dedi.

İmza törenine katılan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise spor alanında Giresun’a yatırımlar devam edeceğini söyledi.

Başkan Şenlikoğlu: “Bakanımız, gerek gençler gerekse sportif altyapılarıyla ilgili bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimizin yanında olduğunu ifade etti. Kendilerine bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz dev bir yatırım olan Çotanak Spor Kompleksimiz geçtiğimiz hafta sonu hizmet vermeye başladı. Batlama mevkiindeki 5 bin kişilik spor salonumuzun inşaatı devam ediyor. Sırada semt sahalarımız var. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından şehrimize dört adet sentetik çim yüzeyli semt spor sahası yapılacak. Aksu Mahallesindeki semt sahasının yapımına başlandı, yer tespitinin ardından diğerleri de başlayacak. Semt sahalarının tamamlanmasının ardından gençlerimiz rahat bir ortamda sporlarını yapabilecekler. Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi spora özendirmek, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak ve sağlıklı spor yapabilmeleri amacı ile spor tesislerine ayrı bir önem veriyoruz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?