ŞENLİKOĞLU: “CANİKLİ GİRESUN’UN MEDAR-I İFTİHARIDIR”

ŞENLİKOĞLU: “CANİKLİ GİRESUN’UN MEDAR-I İFTİHARIDIR”

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu; TBMM’de Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’ü ziyaret etti. 22 ve 23. Dönem AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür’ün de bulunduğu görüşmede, birlik beraberlik mesajları verildi.
“Giresun’a hep birlikte en iyi belediyecilik hizmetlerini getireceğiz” diyen Belediye Başkan Adayı Şenlikoğlu, çok olumlu geçen Ankara temasları hakkında şunları kaydetti; “Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimiz başta olmak üzere, tüm Teşkilatlarımızla birlikte Giresun’umuza en iyi hizmetleri getirmek için kenetlendik. AK Parti Genel Merkezimiz ve Milletvekillerimizle her zaman İlimize yapılacak yatırımlar, projeler ve ilimizin ihtiyaçları gibi konularda sürekli istişare ve çalışma içerisindeyiz. Gündemimiz her zaman olduğu gibi yine Giresun.
Her zaman Giresun ve Giresunlular için mesai harcamaktan mutlu ve gururluyuz.
Yerel Yönetimlerin başarılı olması için, genel yönetimlerin güçlü olmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Giresun son genel seçimlerde Meclise AK Parti’den üç Milletvekili yolladı. Yine ilimizin medar-ı iftiharı Sayın Bakanımız Nurettin Canikli İstanbul’dan Milletvekili seçildi ve partimizin Merkez Karar Yönetim Kurulu’ndaki yerini aldı. Pirazizli hemşehrimiz Hasan Turan’da, İstanbul’dan Milletvekili seçilerek TBMM İdari Amiri oldu. İlimiz Milletvekilleri Cemal Öztürk KEİPA Başkanı, Kadir Aydın İçişleri Komisyonu, Sabri Öztürk Adalet Komisyonu ve Seçim işleri Başkan Yardımcısı gibi önemli görevler aldı. Şu anda Giresun’umuzun Mecliste beş tane AK Partili Milletvekili var.
Başkentteki bu gücümüzü 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra şehrimizin belediyecilik anlamında gelişip kalkınması için çok iyi değerlendirmeliyiz. Giresun’umuzun önünde tarihi bir fırsat var. Bu tarihi fırsatı ilimizin gelişip kalkınması için kullanmaya gönüllüyüz. Genel Başkanımız, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Teşkilatlarımızla birlik, beraberlik ve tam bir uyum içerisindeyiz. Bu birlikteliği 31 Mart’ta yeni bir seçim zaferiyle taçlandırıp, Giresun’u şahlandırmak istiyoruz. Giresun’umuza hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bizlerle birlikte aynı yolda yürüyen herkese teşekkür ediyor, siz değerli halkımızın desteklerinin artarak devamını bekliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?