Şenlikoğlu, “Derdimiz hizmet etmek”

Şenlikoğlu, “Derdimiz hizmet etmek”

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayımız Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Merkez ve Köy Servis Şoförleri ve S.S. 11 Nolu Motorlu Taşıtlar Kooperatifinde Teyyaredüzü/Güre/Üniversite dolmuş hattı çalışanları ile bir araya geldi.
Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, ilk olarak Giresun İl Başkanlığında Merkez ve Köy Servis Şoförleri birlikte düzenlenen Toplantıya katıldı. Servis şoförlerinin sorunlarını dinleyen ve sorunları tek tek not alan Şenlikoğlu, “Özellikle öğrenci servisçiliği çok hassas bir konu. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sizlere teslim ediyoruz. Bu noktada sizlerin karşılaşacağınız sorunlarda sizin için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
Türkiye’de belediyeciliğin en güzel örneklerinin AK Parti ile başladığını ifade eden Şenlikoğlu, “20 yıla yakın süredir siyasette milletimize hizmet etmenin gayreti içerisinde oldum. 2002 yılında ülkemiz AK Parti ile tanıştı ve Türkiye’de birçok şey değişti. Belediyecilikte, Ulaşımda, Turizmde, Teknolojide, Bilimde, Sanayide ve birçok alanda büyük ivmeler yakalandı. Biz bu Şehri sahip olduğu potansiyeli ve iktidarımızın var olan imkânları ile en iyi şekilde harmanlayarak daha ileri bir noktaya taşımak istiyoruz. Hem milletimizin, hem hemşerilerimizin gönlünde yer edinecek, hem de bu şehirde hizmet çıtasını yükselteceğiz” diyerek konuşmasını tamamladı.
Belediye Başkan Adayı Şenlikoğlu daha sonra S.S. 11 Nolu Motorlu Taşıtlar Kooperatifinde Teyyaredüzü/Güre/Üniversite dolmuş hattında çalışan şoförlerle buluştu.Şenlikoğlu; “Hedeflerimiz, fikirlerimiz ve bütün gayretimiz Giresun için olacak” dedi.
Giresun Belediye Başkan Adayı Şenlikoğlu, “AK Parti’nin bir mensubu olarak bizim tek derdimiz Giresun’a hizmet etmek, gönüllerde yer edinmektir. Sadece günün ihtiyaçlarını değil, geleceğe yönelik adımlar atarak bu şehri en ileri seviyeye çıkarmaktır. Her geçen gün artan araç sayısının olduğu bu şehirde, ulaşımı önceliklerimiz arasına almak durumundayız. Şoförlerimizin ve trafiğe çıkan hemşerilerimizin doğal olarak sıkıntıları mevcut. Uzman kuruluşlarla ulaşım alanında önemli çalışmalar gerçekleştireceğiz. Tüm çalışmaları ortak düşünce ile alıp buna göre eylem planı hazırlayacağız. Trafik, Ulaşım ve Otopark problemleri önceliklerimiz arasında. İnşallah elbirliği ile şehrimizi, daha rahat ve yaşanılabilir bir şehir hale getireceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar