ŞENLİKOĞLU DURDURAK BİLMİYOR

ŞENLİKOĞLU DURDURAK BİLMİYOR

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Hacı Hüseyin, Sokakbaşı, Yeniyol Mevki Esnafı ve Mahalle sakinlerini ziyaret etti.
Yeniyol, Sokakbaşı ve Hacı Hüseyin Esnaf ve Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Şenlikoğlu ziyaretlerinde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Önemli olan Giresun’umuza somut hizmetlerle bir şeyler katmaktır. Biz bu düşüncelerle yola çıktık. AK Parti Belediyeciliğinin elinin değmesi ile bu şehir çok değişecek. Bunu halkımızın söylemleri ile gözlemliyoruz. Amacımız sorunları kısa, orta ve uzun vadeli çözüme ulaştırmak. Bunu da aşamalar halinde başaracağız. Birçok projemiz mevcut. Giresun’un görünümünü değiştireceğiz. Biz her şeyi Giresun ve Giresunlular için planlıyoruz.
Yerel seçimler çok önemli. Hem yaşadığımız hem de çocuklarımıza bırakacağımız kentin geleceğini belirliyoruz. Yapılan hizmetlerle AK Parti Belediyeciliğinin farkı ortada. Bunu AK Belediyeciliğin hizmetini almış halk rahatlıkla görüyor.
AK Belediyecilik bir dava belediyeciliğidir. Bu dava “Yaratılanı Yaratandan ötürü sevme” davasıdır. Ülke siyasi tarihinde kaydettiğimiz en büyük reformlardan biri yerel yönetim anlayışıdır. Bizim rotamızı milletimiz belirliyor. Milletimizin sinesinden beslenip ona göre yol alıyoruz. Bu yüzden de Giresun’da 2019 yerel seçimlerinin önceki döneme göre çok farklı sonuçlanacağına inanıyorum. “
Giresun halkının günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapacaklarını kaydeden Aytekin Şenlikoğlu; “Sosyal ve Kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Giresun’u yaşanabilir bir Kent haline getireceğiz. Seçildiğimiz gününün ertesi, İnşallah hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde projelerimizle hizmetlerimiz başlayacak. Her fırsatta esnaflarımızla ve halkımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak akıl ile hareket edeceğiz. Giresun’un her bir ferdini çok önemsiyoruz, bir araya gelmeye de her platformda devam edeceğiz. Göreceğiz ki 31 Mart gecesinden sonra Memleketimiz daha güzel bir güne uyanacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?