ŞENLİKOĞLU, DÜZCE’DE YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISINA KATILDI

ŞENLİKOĞLU, DÜZCE’DE YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISINA KATILDI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ev sahipliğinde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından organize edilen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısına katıldı.

AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na Başkan Şenlikoğlu’nun yanı sıra Yerel Yönetimler Başkanlığı Bölge Sorumlusu Başkan Yardımcıları Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri katıldı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ev sahipliğinden dolayı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ederken, “Fikir alışverişi her zaman başarıyı getirir. Bu bağlamda belediye başkanları olarak bir araya geldik. Bu toplantıların da ilkini Düzce ilimizde başlattık. Hep birlikte Belediyelerimizle ilgili sorunlara ortak çözüm yollarını arayacağız, istişare yapacağız ve birbirimize deneyimlerimizi aktaracağız. Yapmış olduğumuz değerlendirme istişare toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?