Şenlikoğlu, İlgiden Oldukça Memnun

Şenlikoğlu, İlgiden Oldukça Memnun

AK Parti Giresun 6. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Tek listeyle girilen kongrede Aytekin Şenlikoğlu il başkanı oldu.

Kongreyi değerlendiren AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, önemli tespitlerde bulundu.Şenlikoğlu”Millete hizmet yolunda, kutlu yürüyüşümüzde Partimizin 6. Olağan Giresun İl Kongre döneminde yoğun bir çalışma dönemi hamdolsun tüm teşkilatlarımızla tamamladık.

Bu yoğun çalışmalarımız neticesinde Pazar günü Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Giresunlu hemşerilerimizin de yoğun ilgisiyle Kongremizi ve mitingimizi büyük bir coşku ve tarihi bir kalabalıkla gerçekleştirdik.

Kongremizde yaşanan heyecan ve coşku çok şükür bizlere 2019’un ışığını tutmuş, kararlılığımızı ve hedeflerimizi açık bir şekilde yeniden ortaya koymuştur.”dedi

Şenlikoğlu şöyle konuştu:

“Hedefimiz gayet açık. Yenilenen  kadrolarımızla  inşallah 2019’da AK Parti’yi Giresun da gelmiş geçmiş en yüksek oy oranları ile tanıştıracağız. Teşkilat mensuplarımızla, vatandaşlarımızla, bu davaya gönül veren kardeşlerimizle beraber el ele vererek dayanışma içinde 2019 seçimlerinde sandıkları patlatacak, ümmetin, milletin birliğini zirveye taşıyacağız. Türk siyasi tarihinde çığır açmış bir hareket olarak 2019’a da damgamızı inşallah vuracağız.

Hep birlikte bu millete hizmet yolunda yürümeye tüm gayretlerimizle devam ediyoruz. Bu  kutlu yolda gerçekleşen bayrak değişimlerinin de  gücümüze güç kattığını biliyoruz.

Bu vesileyle  Kongremize katılarak bize güç veren başta Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli’ye, Genel Başkan Yardımcılarımıza , Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, kurucularımıza, delegelerimize, belde,ilçe ve il yöneticilerimize, Basın Mensuplarımıza,  AK Parti camiamıza ve bizlere destek veren tüm Giresunlu dostlarımıza  ve misafirlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2019 hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?