Şenlikoğlu karış karış geziyor

Şenlikoğlu karış karış geziyor

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’u karış karış gezip halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Gittiği her yerde vatandaşların çok yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Şenlikoğlu, Kayadibi Mahallesi’ne yaptığı ziyarette de mahalle sakinlerinden büyük ilgi gördü. “Halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gören AK Parti’nin Giresun Belediye Başkan Adayı olarak halkımızla iç içe olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diyen Şenlikoğlu, “Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizleri umutla beklediğini görüyoruz. Bu bize ayrı bir şevk ve heyecan veriyor, en önemlisi de sorumluluğumuzu artırıyor. Halkımızdan aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz” dedi.
Giresun Merkezde ki Yerel yönetimler sorunlarına dikkat çeken Şenlikoğlu, “İmar karmaşası, trafik çilesi, otopark sorunu, şehirleşme, planlama, kaynakların hesapsız kullanılması, ekonomik problemler, alternatif proje eksikliği gibi aşılması gereken birçok temel problemler var.
Bu bekleyen ve çözüme kavuşturulması gereken sorunlar ancak AK Parti Belediyeciliği ile çözüme kavuşturmak mümkün hale gelmiştir” diye konuştu.
“Giresun’da sorunları çözüme kavuşturacak adres bellidir” diyen Şenlikoğlu, “Biz tüm bu sorunlara çözüm üretmek için elimizi taşın altına koyduk. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Giresun’u içerisinde bulunduğu bu sorunlar yumağından kurtarıp, halkımıza hak ettiği hizmetleri sunabilmek için gönüllü olduk. Biz hayali değil gerçek vaatlerle halkımıza hizmet için bu yola çıktık. Bu şehrin sokaklarında, caddelerinde yaşayan bir fert olarak, ilimizin sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Halkımızdan gördüğümüz ilgi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor, motivasyonumuzu ve sorumluluğumuzu artırıyor. Vatandaşlarımızın bizlere olan desteğinin, partimize ve bizlere olan inancıyla, güveniyle alakalı olduğunu biliyoruz. Çünkü biz 16 yıldır aralıksız halka hizmetin ve belediyeciliğin dersini veriyoruz. Çünkü biz hiçbir zaman umut dağıtan, uçuk hayallerle halkı kandıranlardan olmadık, olmayacağız. Bizim halkımıza hizmet anlamında bu zamana kadar yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?