Şenlikoğlu, “Özlenen Giresun geliyor”

Şenlikoğlu, “Özlenen Giresun geliyor”

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmalarına 7 gün 24 saat aralıksız devam ediyor. Hafta sonu Cumartesi Pazarı esnaflarını ve vatandaşları ziyaret eden Şenlikoğlu, “Hemşehrilerimizi Giresun’da yıllardır özlemle beklenen örnek projelerle ve hizmetlerle buluşturacağız. 7’den 70’e toplumumuzun her kesiminin sorunlarına çözüm üretecek, halkımızın beklentilerine cevap vereceğiz.
İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart seçimlerinden alnımızın akıyla çıkıp, Giresun’umuzu bölgemizin ve ülkemizin parlayan yıldızı haline getireceğiz” dedi.
“Güzide projelerimizle hemşehrilerimizi buluşturacağız” diyen Şenlikoğlu, “Bizim derdimiz Giresun’umuza hizmet etmek. Bunun için de halkımızla istişare etmemiz gerektiğinin, güçlü olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Biz Giresun’umuzu örnek projelerle buluşturmak için, özlemle beklenen hizmetleri hayata geçirmek için hazırız. Halkımızın da hazır olduğunu yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz.
Hemşehrilerimizin beklentilerini önemsiyor, azim ve kararlılıkla sahada aktif bir çalışma içerisinde notlarımızı alıyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart seçimleri için çok çalışacak, İlimizin hizmet çıtasını hak ettiği noktaya taşıyacağız” şeklinde konuştu.
Şenlikoğlu, “31 Mart seçimlerinin ardından çok daha farklı, çok daha güzel bir Giresun düşlüyoruz. Yeşil ve mavinin kucaklaştığı gibi bizlerde halkımızla kucaklaşarak, eşsiz güzellikteki şehrimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak istiyoruz.
Gönülden gönüle köprüler kurarak, gönlümüzden geçeni halkımızdan aldığımız güçle hizmete dönüştürmek istiyoruz. Giresun’un geleceğini planladığımız bu gönül yolculuğunda bütün halkımızın desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?