ŞENLİKOĞLU SAHAYA İNDİ

ŞENLİKOĞLU SAHAYA İNDİ

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu Giresun Merkez Pazar esnafına ziyarette bulunarak Mevlid Kandillerini kutladı.
Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, Malpazarı esnafını ziyaret etti. Pazarcı esnafı ile sohbet edip istek ve beklentilerini dinleyen Şenlikoğlu, bol kazanç dileğinde bulundu.
Pazarda satış yapan esnaflarla tek tek tokalaşıp kandil simidi dağıtarak samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Şenlikoğlu, alışveriş yapan halkla da sohbet etti. Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Şenlikoğlu, “Halkımızı dinlemeye ve sorunlarına çözüm yolları bulmaya hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Esnaf kardeşlerimiz isteklerini, sıkıntılarını dinledik. Projelerimizi esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir ilde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilimize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hemşerilerimize karşı pazarcı esnafımızın iyi davranması, temiz ve sağlıklı ürünler satması en büyük arzumuzdur. Bizler pazar yerlerimize büyük önem veriyoruz. Esnafımızın da, hemşerilerimizin de buralara önem vermesi, buraları temiz tutması, kurallara uyması gerekiyor. Rabbim bütün esnafımıza helal ve bol kazanç versin. Bu vesileyle tüm esnafımızın ve hemşerilerimizin mübarek Mevlid kandilini kutluyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?