ŞENLİKOĞLU’NA COŞKULU KARŞILAMA

ŞENLİKOĞLU’NA COŞKULU KARŞILAMA

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu Kızıltaşlılar Derneğinin düzenlediği Teyyaredüzü mahallesinde ki organizasyona katıldı.
Yoğun kalabalık ve coşkulu bir katılımın yaşandığı toplantıda Şenlikoğlu katılımcılara ilk açıkladığı “Millet Bahçesi” projesini tanıttı.
Proje detaylarını açıklayan Şenlikoğlu şunları kaydetti; “İlk Projemizi hemşerilerimizle buluşturduk. Önümüzdeki hafta diğer projemizi açıklayacağız. Her hafta sizlerle, kamuoyu ile paylaşacağız. Biz Giresun’umuzu çok seviyoruz ve gerekli bütün çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu proje İlimize çok ama çok önemli katkı sağlayacak. Her alanda katkısı olacak. Gerek İstihdam, gerek sosyal, kültürel, etkinlik ve faaliyet anlamında 7’den 70’e tüm insanımıza hizmet sunacak. Bin 500 araçlık kapalı otopark, Bin 500 kişilik kültür ve kongre merkezi, girişimcilik merkezi, sporcu yetiştirme merkezi ve birçok önemli hizmeti içinde barındıran Giresun Millet Bahçesi. Kent merkezi tarihinin en büyük yeşil alanını yapmaya geliyoruz. Bu şehrin kaderini değiştirmeye geliyoruz.
Şehrimizin acilen alması gereken hizmetler var. Tabi projelerimizin devamı var. Trafik, ulaşım, otopark ve ciddi sıkıntıların yaşandığı tüm alanlarla ilgili çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Son 10 yılda belediyecilik anlamında bu şehre verilen sözler tutulmadı. Bizler inşallah 31 Mart itibariyle kaybetmiş olduğumuz bu yılların telafisi için geliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?