ŞENLİKOĞLU’NDAN BAYRAM SÜRPRİZİ

ŞENLİKOĞLU’NDAN BAYRAM SÜRPRİZİ

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu bazı muhalefet partilerini tek tek ziyaret ederek bayramlaştı ve Giresun’da yeni bir geleneğin de fitilini ateşledi. Şenlikoğlu’nun bu tavrı hem örnek oldu hem de taktir aldı. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yüksel ise, “İlin yararına olan çalışmaları destekliyoruz” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bayramda bir ilke imza atarak siyasi partileri tek tek ziyaret etti ve  bayramlaştı. Giresun siyaset tarihinde daha önce böyle bir olay olup olmadığı merak edilirken, Şenlikoğlu’nun bu tavrı, gelecek nesiller için de taktir aldı.

Dün İyi Parti’yi ziyaret eden ve Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu ve partililerce karşılanan Şenlikoğlu, ilin sorunları konusunda fikir alışverişinde bulundu. Şenlikoğlu, “Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum. Sonuçta bizler ilin tamamından sorumluyuz ve herkese eşit davranmak adına tüm partilerimizi ziyaret ediyoruz” dedi.

İl Başkanı Eroğlu, Şenlikoğlu’na nezaketi için teşekkür ederken, Genel Başkan Yardımcısı Yüksel, “Biz parti olarak Giresun’un lehine olan her hizmeti destekliyoruz. Şenlikoğlu ile meslektaşız. Bizler de bayramınızı kutluyoruz”dedi. Oldukça sıcak ve samimi ortamda geçen bayramlaşma sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı da çekildi.

ŞENLİKOĞLU BAYRAMDA YOĞUNDU

Ramazan Bayramı boyunca çok sayıda ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla iç içe oldu.

Başkan Şenlikoğlu program kapsamında; Valilikte protokol bayramlaşma töreni, belediye bayramlaşma töreni, AK Parti bayramlaşma, Batlama bakımevi ziyareti, Şehit Oral Demiral’ın ailesini ziyaret programlarının yanı sıra, Batlama Jandarma Kontrol Noktası ziyareti, Siyasi Parti İl Başkanlıklarını ziyaret, Mali Müşavirler Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Mimarlar Odası, Eczacılar Odası, Şoförler Odası ve Baro Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Şenlikoğlu ayrıca ziyaretleri kapsamında cadde ve sokaklarda karşılaştığı esnaf ve vatandaşlarla da bayramlaşarak sohbet etti.

Diğer yandan, bayram süresince belediye personeli tarafından şehir içinde araç sürücülerine çikolata ve şeker ikram edildi.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?