ŞENLİKOĞLU’NDAN DOKTORLARA TEBRİK

ŞENLİKOĞLU’NDAN DOKTORLARA TEBRİK

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU DOKTORLAR İLE YEMEKTE BULUŞTU

 Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanede görevli doktorlar ile yemekte buluştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Şenlikoğlu: ‘’Öncelikle pandemi döneminde yedisinden yetmişine kadar insanların sağlığı için göstermiş olduğunuz fedakârlıklardan dolayı sizi tek tek tebrik ediyor hepinizin bu güzel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Büyük bir özveriyle, büyük bir gayretle çalışıyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Anne karnında başlayan hayat yolculuğunun ilk gününden, ölüme kadar geçen hayatımızın her alanının doğrudan içinde olan ve yaptıkları işlerle büyük sorumluluk alan sağlık çalışanlarımız sadece sağlık alanında değil, toplumsal hayatında her karesinde şefkatli, azimli ve fedakârca çalışmaktadırlar. Bugün burada doktorlarımız ile bir araya geldik. Tüm tıp camiamızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Giresun’un sağlık alanında önemli mesafe kat ettiğini söyleyen Başkan Şenlikoğlu: “İlimizde her alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli gelişmeler oluyor. Vatandaşlarımızın çektiği sıkıntılar, hükümetimizin ve yerel yönetimlerimizin gayretleriyle ortadan kaldırıldı. Bizlerde şu anda çok modern ve son tıbbi cihazlarla donatılmış olan bir hastanemizdeyiz. Bu yatırımlar ilimizde artarak devam edecek.” diye konuştu.

Şenlikoğlu, günün anısına doktorlara hediye çantası taktim etti.

Hastane Başhekimi Muhammet Bulut ise Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun ziyaretinden son derece memnunluk duyduklarını belirterek; ‘’Belediye olarak covid döneminde bizlerin her zaman destekçisi oldunuz. Şehrin tüm kurum, kuruluş, işyeri, sokak ve caddelerinde covid ile mücadelede dezenfektan çalışmaları yapıldı. Sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar