Şenlikoğlu’ndan Öz’e Cevap

Şenlikoğlu’ndan Öz’e Cevap

Şenlikoğlu: “Öz Kamuoyunu Yanlış Yönlendiriyor”

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU,MHP İl Başkanı Müjdat Öz’e cevap verdi

Şenlikoğlu”MHP  İl Başkanı Müjdat Öz’ün  bazı yerel Gazetelerde çıkan, FETÖ’den boşalan kadroların atamalarının veya işe alımların  Partizanca gerçekleştiğini ve FETÖ Terör örgütüyle Mücadelenin  yeterli olmadığına  yönelik açıklaması ve tutumu bizleri son derece hayrete düşürmüştür.”dedi

Şenlikoğlu şöyle konuştu

“Her şeyden önce unutulmamalıdır ki;15 Temmuz; Milletimizin varolma bilincini, kararlılığını, canı bahasına ortaya koyduğu bir milattır. 15 Temmuz direnişi, Türkiye’yi içeride ve dışarıda mahkûm etmeye kararlı güçlere, Milli ve yerli bir cevaptır. 15 Temmuz Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısını kendisine yönelik bir taarruz olarak gören ve nefsi müdafaa tabiliği içinde ölümü bile göze alacak kadar içten gelişen bir halk savunmasıdır. Silahlı güçlere karşı silahı olmayan milli gücün cevabıdır.

15 Temmuz’da Milletimizin canını kastedenlerle mücadeleyi, Milletimizin canı pahasına ortaya koyduğu kararlılığı her an hatırlayarak, hassasiyet ve titizlilikle Devlet ve Millet olarak sonuna kadar sürdürmekteyiz. Vatanı için canını ortaya koyan aziz şehitlerimiz başta olmak üzere, Gazilerimize ve Milletimize kurşun sıkanların hesabı gerek Hukuki yollarda, gerekse Siyasi mecralarda sonuna kadar kararlılıkla sürdürülmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımız “Babamın oğlu olsa bile kim nerde ve nasıl bir yanlışın içerisinde olursa affetmeyin “ dediği hassas bir dönemde,  MHP il başkanı Müjdat Öz’ün kamuoyunu yanıltmaya veya yanlış yönlendirmeye hakkının olmadığını düşünüyoruz.

Kamu Kuruluşlarında yada Bürokrasi’de, özellikle FETÖ soruşturması kapsamında gerekli incelemeler ve Hukuki süreç zaten Devletimizin ilgili kurumlarınca kararlılıkla sürdürülmekte, boşalan birimlere atamalar veya görevlendirmeler ise devletimizin liyakat ve ehliyet esaslarına göre gerçekleşmektedir.

Devletimizle ve Milletimizle canımız pahasına yürüttüğümüz bu mücadeleyi, şu partinin veya herhangi bir siyasetçinin çıkarı için değil, ülkemiz ve milletimizin bekası için verildiği unutulmamalıdır…

Saygılar.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar