Şenlikoğlu’ndan Tütüncü’ye Vefa Dolu Sözler

Şenlikoğlu’ndan Tütüncü’ye Vefa Dolu Sözler

Şenlikoğlu, il ve ilçe kongrelerini en kısa sürede yapacaklarını dile getirdi.

AK Parti Giresun İl Başkanı avukat Aytekin Şenlikoğlu,ilin sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bir basın toplantısı düzenleyen Şenlikoğlu, “AK Parti Giresun İl Başkanımız Hasan Ali TÜTÜNCÜ’nün vefatı sebebiyle, İl Başkanı olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından AK Parti Giresun İl Başkanlığına 02.10.2017 tarihinde atanmış bulunmaktayım. Her şeyden önce partimizde ve  ilimizde çok  sevilen ve  bu  davaya  ciddi  emekler  vermiş olan, vefat  eden  il  Başkanımız  sayın  Hasan  Ali  Tütüncüyü  bir  kez  daha saygıyla  ve  rahmetle anıyorum. Zira  kendisinin  gerçektende  bu şehir de  bir  iz  bırakmış  olduğunu, ne  kadar  sevildiğini de hep  birlikte görmüş olduk. Onu şehrimiz  ve  teşkilatımız hiç  bir  zaman  unutmayacaktır.”dedi.

Şenlikoğlu şöyle konuştu:

Şahsımı sizler  ve halkımız geçmiş  siyasi  yaşantımdan  dolayı  esasen  yakınen  tanımakta olmanıza  rağmen, kısaca  bilgi  vermem  gerekirse;  ben 1972 Giresun doğumlu olup, 2001 yılında AK Parti Giresun Kurucu İl Başkan yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı olarak görev aldım, daha sonra oluşan AK Parti Giresun İl Yönetiminde İl Teşkilat Başkanı olarak  görev yaptım. 2004 yılında İl Başkanı olarak görevlendirilmem akabinde, 2 yıl il  Başkanlığı  görevimi devam ettirdim. 2009 yılından sonra AK Parti Giresun İl Yönetimlerinde tekrar görev alarak, İl Yerel Yönetimler Başkanlığı ve İl Tanıtım Medya Başkanlıkları görevlerini yürüttüm. 2013 yılında Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanarak 1,5 yıla yakın bu görevde bulundum. 2011 ve 2015 yılı Genel Seçimlerinde Milletvekili aday adayı oldum. 20 yıldır Giresun da serbest Avukat olarak çalışmaktayım. Evliyim ve 4 çocuğum bulunmaktadır.

Giresun İl  Başkanı  olarak,  yeni  bir  yönetim oluşturmayıp, en son 14.02.2015 tarihli kongreyle  seçilen  İl yönetimimizle, bu  aşamada devam eden İlçe  kongrelerimizi, belde  atamalarımızı, gençlik ve kadın kollarımızın da  kongrelerini  yaparak, en son İl  kongremizi  yapacağız.

Değerli kamuoyumuzun da bildiği üzere, Av. Aytekin Şenlikoğlu olarak kuruluşundan itibaren her şart  ve  durumda  partimin verdiği her  görevi hakkıyla  yerine  getirmeye çalıştım. Ülkemizi içinde  bulunduğu kötü  şartlardan çok  daha  yukarılara taşıyan partimizin bundan  sonra da DAHA  BÜYÜK HEDEFLERE HEP BİRLİKTE  yürüyeceğine  olan  inancımız  tamdır. “

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?