ŞENLİKOĞLU’NUN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

ŞENLİKOĞLU’NUN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

“ZİYARETLERİMİZ VERİMLİ GEÇİYOR”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehrin farklı yerlerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşuyor.

Fevziçakmak Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, burada sevgi gösterileriyle karşılanırken, mahalle sakinlerine yapılan hizmetleri ve yeni planlamaları anlattı. Şenlikoğlu, kendisine yöneltilen öneri ve talepleri de yerinde dinleyerek ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

Şehrin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Şenlikoğlu: “Mahallelerimizi ziyaret ederek devam eden çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı, yöre sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini hep birlikte değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Belediye olarak mahallelerimiz için planladığımız projeleri yerinde görerek, mahalle sakinlerimizle istişare ediyoruz. Şehrimizin tüm mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız” dedi.

Mahalle halkı ise Başkan Şenlikoğlu’nun sürekli sahada olduğunu belirterek, mahallelerine yaptığı ziyaretten dolayı kendisine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar