ŞENLİKOĞLU:PIRIL PIRIL BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ŞENLİKOĞLU:PIRIL PIRIL BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Giresun Belediyesi pırıl pırıl bir şehir için gece gündüz demeden çalışıyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehirde gerek istenmeyen koku ve sızıntıların oluşmasını önlemek gerekse koronavirüs tedbirleri için şehrimizin cadde ve sokaklarını sabunlu su ile yıkayarak temizliyor.

Daha temiz ve daha sağlıklı bir çevre kapsamında çalışmalarını sürdüren ekipler tarafından çöp konteynerleri de son sistem yıkama aracı ile yıkanarak halkımızın kullanımına sunuluyor.

Halkın sağlığını ve huzurunu gözetmek gibi bir sorumlulukları olduğunu vurgulayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendisini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz. Temizlik ekiplerimiz, vatandaşlarımızın cadde ve sokaklarda gönül rahatlığıyla, huzurla gezebilmesi için her türlü önlemi alıyor. Geniş bir alanda temizlik işlerine önem veriyoruz ve bu sayede ortaya tertemiz bir Giresun çıkıyor’’ dedi.

Diğer yandan, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde rutin temizlik çalışmalarına da ara vermeden devem ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?