SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLDU

SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLDU

MHP’de, Bahçeli’nin son açıklamaları adeta infial yarattı.Menfaat için davasını hiçbir dönem satmayan ve koltuk için başka partilere geçmeyen Bozalioğlu ailesinin önemli isimlerinden Milletvekili adayı avukat Ünzile Yüksel,kurultayın acilen toplanmasını istedi..Yüksel,Bahçeli’ye atıfta bulunarak “Haklarını mahkeme de arasınlar ne demek…Kaç imza olursa olsun önemli değil öyle mi?..Yani delegeler de önemli değil size göre…”dedi.

MHP’nin temel taşlarından ,eski milletvekili adayı Ünzile Bozalioğlu Yüksel,MHP lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirdi.

Facebook’ta önemli paylaşımlarda bulunan Yüksel’in,yaptığı yorumlar tabanda sessiz çoğunluğun sesi olarak yorumlanırken,Yüksel acilen kurultayın toplanmasını istedi.

Yüksel”Kurultay toplanması için imza veren cesur yüreklileri kutluyorum…Bu hareketin ülkemize ,milletimize ve partimize hayırlı olacağına yürekten inanıyorum.Delegenin imzasının yok sayılamayacağını düşünüyorum.Fakat Ekim’de ilçe kongreleri başlatıp, peşinden il kongreleri yapılarak tüm delegeleri değiştirmenin planlanmış olabileceğini de göz ardı etmemek gerek diyorum.Zira madem 2018 kongre tarihin var ,ne diye kongre süreci başlatıyorsunuz diye sormazlar mı adama? Yorum sizin arkadaşlar”dedi.

Yüksel başka bir yorumunda ise Bahçeli’nin “Haklarını mahkemede arasınlar” sözüne atıfta bulunarak ”Haklarını mahkeme de arasınlar ne demek…Sanki sizler mahkeme kararı ile yönetime geldiniz ve sizden sonrakilere mahkeme yolunu gösteriyorsunuz…Kaç imza olursa olsun önemli değil öyle mi?..Yani delegeler de önemli değil size göre…Bundan sonra tüm vebal sizin delege arkadaşlar.. artık çekinceniz kaldı mı bu açıklamadan sonra. Kurultay toplanmalı öyle ya da böyle.”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?