Siz isteyin her şey güzel olacak

Siz isteyin her şey güzel olacak

İki şeyi geri alma şansımız olmayacak. Geçen zaman ve söylenen sözler. Kısaca zamanı da, sözleri de olumlu kullanamadık. Boş konuşup, sert tartışıyoruz. Geçen zamanı verdiğimiz sözler üzerine kuruyoruz. Onu da beceremiyoruz.
Giresunlu’nun artık Giresun’a Giresunspor’un da futbola dönme zamanı geldi. Artık geçmişin pişmanlığı ile yaşamak istemiyoruz. Konuşmaya gelince, çok konuşmak boş konuşmaktan iyidir. Buraya kadar doğru. Bir de dinlemeyi yeri geldiğinde susmayı becerebilse idik sizce futbol bu hale gelir miydi?
Ne desek boş. Sadece hadi aslanım, yürü be koçum, biz başarırız küçük şehrin büyük düşünenleri olarak biz yaparız diyebiliyoruz. Giresunspor olarak bu işin altından kalkabiliriz demeliyiz. Bunun içinde yüreği ve mücadeleyi ortaya koymak gerekir.
Şimdi asıl konumuz Boluspor maçı. Her ne olursa olsun, Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve sivil toplum örgütleri bu maçta Giresunspor’a gereken desteği vermelidirler. Ben Sayın Valimizin Giresunspor için yaptıklarını, verdiği desteği biliyorum. Önemli olan şu kötü durumdan bir an önce çıkıp rahat bir nefes almamızdır.
İki maçın üst üste kendi sahamızda olması da ayrıca bir avantajdır. Eğer biz bu avantajı kullanamazsak o zaman yanarız. Kim ne yaparsa yapsın kim güvenme zaafı bile yaşasa şu iki maçta takımını yalnız bırakmasın.
Gücenenler, kırılanlar, bir daha gelmem diyenler size sesleniyorum. Bu şehre kızılır mı? Bu şehrin takımına yüz çevrilir mi? Yapmayın, içinizi bize dökün. Çünkü bu şehrin bizden başka sahibi yok.
İş işten geçmeden bu şehre ve takımına sarılalım. Kim oynuyorsa gereken desteği verelim. Onları bağrımıza basalım. Moral ve motivasyonunu bu futbolcuların sağlayalım. Çünkü bu şehrin onlara ihtiyacı var.
Onlar bizim yüzümüzü kara çıkartmamak için uğraşırken onlara küsmekte neymiş. Haydi Çotanaklar siz isteyin her şey güzel olur. Yeter ki isteyin. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?