Somuncuoğlu gazetecileri unutmadı

Somuncuoğlu gazetecileri unutmadı

Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü’ dolayısıyla Ey-nesil, Giresun ve Vakfıkebir Büyükliman Havzasında görev yapan ulusal ve yerel gazeteciler onuruna akşam yemeği verdi.
Eynesil’de özel bir işletmede gerçekleşen yemeğe Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Kovancı, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı İsa Şen, Eynesil Belediyesi yazı ileri Müdürü Kaya Kaya ve bölgede görev yapan ulusal ve yerel gazeteciler katıldılar.
Basın mensuplarının zor şartlar altında görev yaptıklarını söyleyerek bir konuşma bulunan Eynesil Belediye Bakanı Coşkun Somuncuoğlu, Basınımız sayesinde dünyanın bir ucunda olup biten haberleri her gün öğreniyoruz” dedi.
Somuncuoğlu “Sizler gönülden bu görevi yapan değerli insanlarsınız ve haberi kaynağından alıp yapmak çok önemlidir ve haberin kaynağı önce güvenilir olmalıdır. Basın insanlarımızın eli ayağı ve gözüdür. Her şeyi görü ve insanlara anlatır. Basın çalışanlarımızın günü yılda sadece bir gün değildir. Sizler zor artlar arasında çalışan değerli insanlarısınız. Görevlerini yapan tüm arkadaşlarımın hepsine başarılar diliyorum ve tüm arkadaşlarımın hakkaniyet çizgisinden çıkmadan görev yapmaları temennisinde bulunuyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar