SÖZERİ, İŞİ SIKI TUTUYOR

SÖZERİ, İŞİ SIKI TUTUYOR

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, ligde 5 de 5 yaparak ikinci sıraya yükselmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sözeri,”Biz de rehavete asla yer yok. Rahatlama yüksümüz de yok. Rehavete kapılmadan maç maç ilerleyip sezon sonunda hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri,”Biz de rehavete asla yer yok. Rahatlama yüksümüz de yok. Puanlar birbirine çok yakın. Bir maç kaybettiğiniz de 3-5 sıra aşağıya inebiliyorsunuz. Bu nedenle rehavete kapılmadan maç maç ilerleyip sezon sonunda hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

Sözeri, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde 5 de 5 yaparak ikinci sıraya yükselmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SÖZERİ,”REHAVETE KAPILMA LÜKSÜMÜZ YOK”

Erkan Hoca, ligde ikinci sıraya yükselmelerinin kendilerinin sorumluluklarını artırdığını söyledi, bu nedenle işi sıkı tuttuklarını belirtti.

Sözeri,”İyi bir çıkış yakaladığımız ortada. Onun için bu çıkışı devam ettirmek amacımız. Ama tabiki hedef takımda oluyorsunuz. Bu çıkışı sürdürdüğünüzde. Bu bilinçle çalışmalarımızı yapıyoruz. Biz de rehavete asla yer yok. Rahatlama yüksümüz. Puanlat birbirine çok yakın. Biz de averajla ikinciyiz. Bir maç kaybettiğiniz de 3-5 sıra aşağıya gidebiliyorsunuz. O nbedenle işi sıkı tutuyoruz. Tutmakta zorundayız” diye konuştu.

SÖZERİ,”1461 TRABZON MAÇI ÇOK ZOR GEÇECEK”

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, 1461 Trabzon maçının kendileri için çok zor geçeceğini iyi bildiklerini hazırlıklarını da bu doğrultuda sürdürdüklerini kaydetti.

1461 Trabzonspor maçını kazanmak istediklerini aktaran Sözeri, şöyle konuştu:

“1461 Trabzon da bu ligin çok koşan mücaele eden bir ekibi. 1461 Trabzon da sıkıntılı günler yaşıyor. Onlar da bu maçı kazanmak istiyorlar. Bu ligde asla kolay olmayacak. Zaten bu ligde en baştan beri söylüyorum. Kolay maç yok. Herkes herkesi yenebiliyor. Bu maça da aynı kararlılık ve disiplinle hazırlanıyoruz. Oyun sistemimizi ve oyun disiplinini bozmadan sahada mücaele edeceğiz. Umarım güzel bir skorla da Giresun’a dönmek istiyoruz”

SÖZERİ,”KALAN 3 MAÇIMIZI DA KAZANMAK İSTİYORUZ”

Sözeri, gazetecilere ligin kalan son 3 maçını da değerlendirdi.

Erkan Hoca,”Devre arasına 3 hafta kaldı. Alacağımız sonuçlar ikinci yarıdaki hedefimizi ve ligin ilk arısındaki sıralamamızı belirleyecek. Dolayısıyla bu maçlardan puan ya da puanlar almak hedefimiz” dedi.

SÖZERİ,”TAKIM BÜTÜNLÜĞÜNÜ OLUŞTURDUK”

Takım bütünlüğünün Giresunspor’da oluşturulduğunu dile getiren Sözeri, bu nedenle hangi futbolcuya forma şansı tanırsa tanısın herkesin gereken mücadeleyi ortaya koyarak başarı için çabaladığına işaret etti.

Sözeri, yabancıların takıma ciddi katkı sunduğunu vurgulayarak, yabancı oyuncuları övdü.

Erkan Sözeri,”Takım bütünlüğü içerisinde hareket ettiğimizden dolayı biz çok sıkıntı yaşamıyoruz. Her giren oyuncu bizim oyun sistemimize uyum sağlıyor. Yabancılarımız da bizlere ciddi katkı sağlıyor. Yetenekliler ve oyunu çözebilecek, skora etki edecek düzeydeler. Bu da bizim için büyük avantaj. Zaten bunu da maçlarda ortaya koydukları performanslarla gösteriyorlar” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?