SP Giresun Kadın Kolları’ndan, Gündem’e Ziyaret

SP Giresun Kadın Kolları’ndan, Gündem’e Ziyaret

Saadet Partisi (SP) Giresun Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Gündoğdu ve Kadın Kolları Üyeleri, Giresun Gündem Gazetesi Halkla İlişkiler Müdiresi Fatma Bulduk Uğurlu’yu ziyaret ederek ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Başkan Gündoğdu; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Giresun’da çalışan kadınlara ziyaretler yapıyoruz. Bu kapsamda Giresun Gündem Gazetesi Halkla İlişkiler Müdiresi Fatma Bulduk Uğurlu’yu da ziyaret ettik. Basın camiasında kadınları temsil etmesi sebebiyle Sayın Uğurlu’yu ayrıca tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz. Çalışma hayatında çeşitli zorluklarla mücadele eden kadınlarımız, ev hanımı vasfının yanı sıra ekonomik hayatımızda da önemli bir yer bulmaktadır.

Biz Saadet Partisi olarak kadına saygıyı Hz. Muhammed’den (s.a.v.) öğrendik. O (s.a.v.) ki; kız çocuklarının diri diri toprağa gömüldüğü Mekke’de, kızı Hz. Fatıma’yı (r.a.) çocukken Mekke sokaklarında omzunda gezdirmiş, Hz. Fatıma (r.a.) yetişkin bir kız olduktan sonra da kendi yanına geldiğinde ayağa kalkarak saygı göstermiştir.

Toplumun temel taşını oluşturan kadınlarımızın her alanda verdiği mücadele tüm takdirlerin üzerindedir. Kadınların sadece 1 gün değil; 365 gün saygı görmesi Saadet Partisi’nin en önemli politikalarının başında gelmektedir. Bu vesile ile evinde çocuğunu büyüten, fabrikalarda, bağda ve bahçede çalışan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?