“Süper ligi hedefliyoruz”

“Süper ligi hedefliyoruz”

Giresunspor Asbaşkanı Ercan Pamuk, Karşıyaka galibiyetiyle ligde galibiyet serisini 3 maça çıkarttıklarını söyledi. Pamuk,”Samsunspor maçı bizim bir maç değil. Bir maçtan öte çok şeyler kazanacağımız bir karşılaşma bizi bekliyor. Kazanırsak sadece ilk 6 değil, ilk 2 için de iddialı hale geleceğiz ki, Giresunspor bu hedefi kovalayacaktır” dedi.

Giresunspor Asbaşkanı Ercan Pamuk,”Samsunspor maçı bizim bir maç değil. Bir maçtan öte çok şeyler kazanacağımız bir karşılaşma bizi bekliyor. Kazanırsak sadece ilk 6 değil, ilk 2 için de iddialı hale geleceğiz ki, Giresunspor bu hedefi kovalayacaktır” dedi.

Pamuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Samsunspor maçı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirtti.

Karşıyaka galibiyetiyle ligde galibiyet serisini 3 maça çıkarttıklarını vurgulayan Pamuk,”Samsun karşısında da galip gelerek seriyi 4 maça çıkartmak istiyoruz” diye konuştu.

PAMUK,”SAMSUMSPOR KARŞISINA GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ”

Son 3 maçta alınan 9 puanın Giresunspor’un hedef yükseltmesine sebep olduğunu vurgulayan Pamuk, şöyle konuştu:

“Sezona ilk 6 hedefiyle girmiştik. Mütevazi bir kadromuz olmasına rağmen geçmişte yakalanan başarıları da gözönüne aldığımızda böyle bir hedefe ulaşmak bizim için mümkündü. Bu sezon iyi bir performans ortaya koyuyoruz. 3 haftada alınan 9 puanla ligde üst sıraları yakaladık. Ayrıca yeni hedefler koymamızı sağladık. Şimdi daha da yukarıları hedefliyoruz”

Samsunspor karşılaşmasına galibiyet için çıkacaklarını vurgulayan Pamuk,”Samsunspor iyi bir ekip. Lider durumdalar. Ama bu onları deplasmanda yenemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Samsun deplasmanına galibiyet için gideceğiz ve başarılı olacağımıza da inanıyorum” dedi.

PAMUK,”GALİP GELEBİLİRSEK ÇOK ŞEY KAZANACAĞIZ”

“Samsunspor maçı bizim bir maç değil. Bir maçtan öte çok şeyler kazanacağımız bir karşılaşma bizi bekliyor” diyen Pamuk, şunları ifade etti:

“Kazanırsak sadece ilk 6 değil, ilk 2 için de iddialı hale geleceğiz ki, Giresunspor bu hedefi kovalayacaktır. Bizim 18, rakibimizin 22 puanı var. Yenersek puan farkını bire imdireceğiz. Rakibimizi yakalayacağız. Bu da bizi farklı hedefler peşinde koşmaya itecek. İlk 6 içerisindeki yarışın yanı sıra, ilk iki potasına da gireceğiz. İleriye dönük farklı hedefler koymamızı sağlayacak. İnşallah oradan galibiyetle döneceğimize inanıyoruz”

PAMUK,”BU YIL BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ”

Giresunspor Asbaşkanı Ercan Pamuk, Giresunspor’un bu sezonki hedefinin süper lig olduğunu ifade ederek,”Biz 2. ligde 17 puan geriden gelip şampiyon olduk. Ne mucizelere imza attık. Bu sezonda neden böyle bir mucizeye imza atmayalım. Neden Giresun halkına bir büyük mutluluk daha yaşatmayalım. Şuanda şehir olarak, yönetim olarak, teknik heyet ve futbolcular olarak mucizenin yakalanması için gerekli birliktelik sağlanmış durumda. Herşey güzel gidiyor. Ligde iyi bir ivme yakaladık. Adım adım hedeflerimize doğru gidiyor. Sezon sonuna kadar da bu birlikteliği koruyarak bu kentin, Giresun insanının süper lig özlemine son vereceğiz. Giresun halkı yeterki bizlere gereken desteği versin ve güvensin. Nasıl bugüne kadar bizi güvendilerse, bu sezon da aynı destek ve katkıyı sağlamaya devam ettikleri takdirde onların yüzlerini yine güldüreceğimize inanıyoruz. Umarım herşey istediğimiz gibi gider” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?