TATLI: “BYLOCK’CU KRİPTO SİYASETÇİLERİ NEDEN YAYINLAMIYORLAR?”

TATLI: “BYLOCK’CU KRİPTO SİYASETÇİLERİ NEDEN YAYINLAMIYORLAR?”

Tatlı, “Giresun ölçeğinde bu haberi kimlerin yaydığını ve onların kurduğu paralelci dernekleri de biliyoruz. Kimin çocukları paralelin okulunda okuyor, kim paralelci dernekler kuruyor, kim paralelin haberleşme ağı bylock kullanıyor onları ortaya çıkarsınlar” diyerek şok etkisi yarattı.

Peki Tatlı’nın bahsettiği ve paralelci dernekler kuran kişi veya kişiler kim olabilir?.Tatlı gibi bir siyasetçinin üstü kapalı şekilde konuşmak yerine ,devlet ve milletin menfaati için daha net açıklama yapması gerekmez mi?

Tatlı: “MİT krizi, 17-25 Aralık yargı darbesi ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm uyarılarına rağmen bu hain yapının derneklerine üye olan, sivil toplum örgütlerine üye olan, okullarında çocuklarını okutan, hain örgütün haberleşme ağı olan Bylock kullanan kripto siyasetçileri neden yayınlamıyorlar? Bu hainlere daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak FETÖ Deccalına sahip çıkan AK Partinin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğraf neden paylaşılmıyor?”

2012 de çekilen bir fotoğraf nedeniyle paralel suçlamalara maruz kalan Giresun Eski AK Parti Milletvekili Adem TATLI, sert konuştu. Tatlı “Bizim milletimize, devletimize  kastetmiş bu hain yapıyla asla bir bağımız, ilişkimiz olamaz. Biz paralel yapıdan zengin olmuş hainler gibi havuzlu villalarda değil kirada oturuyoruz. Çocuklarımız, ailemiz, geçmişimiz her şeyimiz incelensin. Bu hain yapıyla bağımız çıkarsa her türlü cezaya razıyız” diyerek fotoğrafın ortaya çıkarılmasının ve suçlamaların kripto paralelci siyasetçileri kamufle etmek ve  hedef şaşırtmak için yapıldığını söyledi.

Amerika menşeli mail adresinden Türkiye’ye servis edilen haberlere konu olan bir fotoğrafla ilgili açıklamada bulunan Giresun Eski Ak Parti Milletvekili Adem Tatlı, suçlamaları sert bir dille reddetti. Fetö Terör örgütü lideri ile çekilen fotoğrafın 5-6 sene önce mit krizi ve 17-25 Aralık öncesinde çekildiğini ve Parti grup yönetimi olarak görevlendirildiğini söyledi. Görüşmenin gizli kaçak şahsi bir görüşme veya bu hain terör grubuna destek babında bir ziyaret olmadığını söyleyen Tatlı, “Fetö Terör örgütü lideri olan Deccal ile ismimin anılması benim için kahır meselesidir” dedi.

 

Paralel Hain yapıyla hayatımın hiçbir evresinde ilişkim olmadı

 

Tatlı, İstanbul Milli talebe başkanlığı Fazilet Partisi yönetim kurulu üyeliği, Ak Parti İlçe Kurucu başkanı olduğu dönemler, öğrencilik yılları dahi bu hain yapının yurtları, okulları ile en ufak bir bağlantısının olmadığını belirtti. Tatlı, bunlara ait dernek, oda, sivil toplum örgütüne uzaktan yakından bağının olmadığını vurgulayarak, “Ben kendim öğrencilik hayatımda bunların yurt ve okullarıyla asla bağlantım yoktur. Üç çocuğumdan hiçbirinin bu hain yapıyla yurt, dershane, okul en ufak bir bağlantısı yoktur. Milletvekili olduğumuz dönemde dershane tartışmalarının ortaya çıktığı bir ortamda partimiz tarafından grup yönetimi olarak gönderildik. Gizli bir ziyaret ya da şahsi bir ziyaret değildir. Biz siyasetçiler önemli aktörlerin (Terörist başı Fetö ve yandaşları) neler düşündüğünü, neler konuştuğunu bilmek durumundayız. Gizli kapaklı bir ziyaret olsa fotoğraf çektirmez poz vermeyiz.

Hayatımın herhangi bir evresinde bu hain terör

Örgütüyle bir bağım bulunursa idama bile razıyım

Beni yakından tanıyan bilir ki bu hain yapıdan oldum olası haz etmemişimdir. Hayatımız ortada dediğimiz gibi bu hain örgütle görevli olarak gittiğimiz bu ziyaret haricinde bir bağımız çıkarsa ölüm cezasına da razıyız. Bu kripto paralelcileri koruma operasyonudur. Hedefi saptırarak esas paralelci siyasetçileri koruma operasyonudur. Benim çocuklarım hain paralel örgütün dershanelerin de okullarında okumadı. Ben bu hain paralel örgütün yurtlarında kalmadım okullarında okumadım. Bu hain örgütün hiçbir derneğine, odasına, sivil toplum örgütlerine kaydım yoktur.

Kimin çocukları paralelin okulunda okuyor, kim paralelci dernekler kuruyor, kim paralelin haberleşme ağı bylock kullanıyor onları ortaya çıkarsınlar

Bizim milletimize kastetmiş bu hain yapıyla asla bir bağımız, ilişkimiz olamaz. Biz paralel yapıdan zengin olmuş hainler gibi havuzlu villalarda değil kirada oturuyoruz. Çocuklarımız, ailemiz, geçmişimiz her şeyimiz incelensin. Bu hain yapıyla bağımız çıkarsa her türlü cezaya razıyız. Bizim siyasi hayatımız boyunca göreve getirdiğimiz, referans olduğumuz hiçbir müdür, memur veya işçi paralel yapı operasyonlarından içeri alınmamıştır. Alnımız açık başımız dik.  Mit krizi, 17-25 Aralık yargı darbesi ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm uyarılarına rağmen bu hain yapının derneklerine üye olan, sivil toplum örgütlerine üye olan, okullarında çocuklarını okutan, hain örgütün haberleşme ağı olan Bylock kullanan kripto siyasetçileri neden yayınlamıyorlar? Bu hainlere daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak Feto Deccalına sahip çıkan AK Partinin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğraf neden paylaşılmıyor? Giresun ölçeğinde bu haberi kimlerin yaydığını ve onların kurduğu paralelci dernekleri de biliyoruz. Çünkü oyun başka…

Biz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bu yola çıktık. Partimize milletimize, bayrağımıza liderimize layık olabilmek için çabaladık, elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu hedef şaşırtmak için Amerika’dan Türkiye’ye sızdırılan fotoğraf üzerinden atılan iftiralar,  yapılan hakaret ve suçlamalarla ilgili yasal haklarımı kullanacağım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “At izi, it izine karışmıştır”. Allah Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı, Devletimizi ve milletimizi korusun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?