TAVİZ VERME KARDEŞİM

TAVİZ VERME KARDEŞİM

Hiç dikkatinizi çekti mi bilemiyorum. Giresunspor’da son oynanan oyunları görünce içim yanıyor. Nedir bunlar ki bu bize yapılır mı? Bunun adı nedir derseniz ne diyorsanız birini bu takımın başına getiriyorsun, belkiler le olabilir diyorsun, ‘Bu adam bir şeyler yaparsa bu seneyi de bu şekilde atlatırız’ diyebiliyorsun.
Peki ‘şu parayı isterim’ diyorsun eyvallah. Yardımcılarıma şunu vereceğiz eyvallah. ‘Bu kulübü biliyorum. Takip ediyorum. Genç bir başkanı var. Bir şeyler yapmak için uğraşıyor ve bizde elimizden geleni onun ve kulüp için yapmalıyız’ diyorsun. Buraya kadar tamam, sıkıntı yok.
Giresun’da oynan maçtan sonra basın toplantısında ‘birtakım sıkıntılar var, bunları çözmeliyiz çözemezsek gidebiliriz’ diyorsun. Önce ‘transfer şart, Sakat ve cezalılar var. Bunların hazır olması için beş hafta gerekli onun için başkanla konuşup gerekenlerin yapılması gerekecek’ dedin. Yapıldı mı evet.
Allah seni bildiği gibi yapsın. Şu kulübe bu adam dediğimiz her biri hüsrana uğrattı bizi. Şimdi Başkan İstanbul’da teknik direktör arayışlarında. Bakalım kim çıkacak? Sevgili başkan senden sıkıntı yok. Yavaş yavaş bu futbolun içindeki olayları görüyorsun. Nasıl bir döngünün içinde mücadele ediliyor sen bizden daha tecrübe kazanıyorsun.
Artık kimseye şu olsun demeden kendi bildiğin doğrularda git. Taviz verme. Bu teknik ekipte olur. Futbolcu içinde de olur. Kim sana ve kulübe ihanet ediyorsa sil gitsin.
Çünkü bu işin artık geri dönüşü yok. Bu hafta bir tek futbolcu yönetici değil taraftarda bu yapılanlardan örnek alıp takımı en iyi şekilde motive etmelidir. Haydi Çotanaklar sizinle bu takım gerçek hüviyetine yeniden kavuşacaktır. Yeter ki bu takıma ve kulübe sahip çıkın.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?