TEMÜR “TAMAM” GİBİ Mİ?

TEMÜR “TAMAM” GİBİ Mİ?

AK Parti’nin Giresun Belediye Başkan adayının, Ali Temür olduğu yönündeki iddialar giderek kuvvetleniyor.
Partiye yakın kaynaklar 2 milletvekili ve İl Teşkilatının Temür ismine oldukça olumlu baktığını ifade ederken, diğer bir milletvekilinin ise Temür ismine soğuk bakmadığı ancak Murat Kılıçaslan’ı desteklediği dile getiriliyor.
İsminin verilmesini istemeyen önemli bir partili ise “Temür ismi için yüzde 65 diyebiliriz. Temür olmazsa Kılıçaslan olur. Diğer aday adaylarının şansı ise yüzde 5 civarındadır. Temür, çoğu oda ve derneğin de desteğini almış durumda. Bu seçimde oldukça heyecanlı bir yarış olur” diye görüş belirtti.
TEMÜR ORTAK AKIL İSTİYOR
Bu arada dün gazetemizi arayarak önemli mesajlar veren Temür, parti olarak bu seçimi alacaklarını belirterek, “AK Partimiz bu seçimi almak için ne gerekiyorsa yapacak. Aday adaylığı süreci devam ediyor. Partimiz kimi aday gösterirse, biz o adayın etrafında kenetleniriz. Şayet biz aday olursak seçimi alırız ve bu şehri ortak akıl ile idare ederiz. Tüm Sivil Toplum örgütleriyle iç içe olacağız. Güçlü bir kent konseyimiz olacak. Kent Konseyi ,yıllık plan yapıp haftalık ve aylık raporlar sunacak. Bu anlayışla bu il ancak komşu illerle rekabet edebilir. Sözde değil ,özde birlik peşindeyiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?