TEMÜR’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

TEMÜR’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti’de Ali Temür, Belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Partide bir basın toplantısı düzenleyen Temür, Giresun’da değişime ihtiyaç olduğunu açıkladı.
İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve oda, dernek ve Sivil toplum örgütlerinin katıldığı törende konuşan Temür, halktan destek istedi.
İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ise belediyenin ekonomik olarak iflasta olduğunu ifade etti. Şenlikoğlu, Temür’ü tebrik etti ve başarılar diledi.
Kısa bir konuşma yapan Temür ise “Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten duygulandım. Bugün 10 Kasım. Atatürk ve gazilerimizi saygıyla anıyorum. Daha önce Fazilet Partisi’nden aday oldum. Kapı kapı dolaştık .2 dönem milletvekilliği görevinde bulundum. Giresun Belediyesi ,10 yıldır sınıfta kaldı. İller Bankası’ndan ciddi ödenek geldi. 650 milyon bütçe kullanan belediye, bir kültür sitesi yapamadı. Ulaşım ve otopark sorununu çözeceğiz. 650 trilyon bütçe kullanıldı ama belediye iflastadır. Memur maaşını bile veremeyen bir belediye var. 31 Mart’ta belediyede yeni dönem başlayacaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?