TEYYAREDÜZÜ’NDE AKSU RÜZGARI

TEYYAREDÜZÜ’NDE AKSU RÜZGARI

Belediye Başkanı ve Millet İttifakının başkan adayı Kerim Aksu ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Aksu Teyyaredüzü Mahallesinde yoğun katılımın olduğu toplantıda yaptığı konuşmada,” Benim bir hayalim var, çocuklarımıza güzel bir gelecek, güzel bir Giresun bırakmak. Benim derdim seçim değil, gelecek nesil ” dedi.
Giresun’un en büyük Mahallesinin Teyyaredüzü olduğunu ifade eden Başkan Aksu şunları söyledi; “Değerli komşularım hepinizi saygı ile selamlıyorum. Bu mahallemiz birçok ilçeden daha büyük.
Hizmet anlamında da en büyük payı alan mahalledir. 2009 yılında burada tahtalarla, kalaslarla evlere giriliyordu. Yolların çoğu bozuktu, yapılmamıştı. Biz Teyyaredüzü ‘nü ikinci kez yeniliyoruz. Yaptık, doğalgaz geldi yeniden bozuldu, tekrar yaptık. Teyyaredüzü ‘ne yaptığımız yatırım Giresun’un en büyük ilçesi Bulancak Belediyesinin yatırımlarından daha fazladır.
Neredeyse her sokağa çocuk parkı yaptık. Altyapı ile ilgili hiçbir problemimiz kalmadı. Bundan sonra bu caddelerimizi daha da güzelleştireceğiz, burası şehrin merkez ilçesi gibi olacak.”
TERMİNAL VE KÜLTÜR MERKEZİ
Başkan Aksu Teyyaredüzü ‘ne verdiği sözü hatırlatarak şöyle devam etti; “2014 yılında size söz vermiştim. Şu anda Bahtiyar Aydın Caddesi, Boztekke Caddesi söz verdiğimiz gibi yaşam alanları oldu. Taksi duraklarımızı yenileyeceğiz, hepsi tek tip olacak. Bir şey daha yapacağız. Bu bölgede bulunan terminali yıkacağız ve yeni bir terminal yapacağız. Terminalin üst katına kültür merkezi yapacağız. Teyyaredüzü Mahallemize bir kültür merkezi yakışır. Teyyaredüzü her zaman benim arkamda durdu. 29 Mart 2009 akşamı içimizde nasıl bir heyecan varsa, bugün de şehre hizmet etmek için aynı heyecan var. Aynen devam edeceğiz. “
TEK HAYALİM ÇOCUKLARIMIZ
Giresun’un yaşam standartlarını yükseltmek için 10 yıldır çalıştığına dikkat çeken Aksu; “Tek bir hayalim var, çocuklarımıza güzel bir gelecek, güzel bir Giresun bırakmak. Benim yanımda rantçılar yok, benim yanımda Mollaoğlu’ndan Peyami usta var, az aşağısından Serdar var, öbür taraftan Fikret Bey var, bir tarafta Harun Bey var, bir tarafta sanayiden Fuat arkadaşımız var, Vahdet arkadaşımız var. Yedi düvele karşı nasıl Cumhuriyeti kurduysak, bizde yedi düvele karşı şu an mücadele ediyoruz. Bizim yanımızda tertemiz Giresun halkı var. 10 yıldır olduğu gibi önümüzdeki dönemde de Giresun Belediyesini rantçılar değil, halkla, sizinle beraber yönetmeye devam edeceğiz” dedi.
SİZLERLE HEP BERABER OLDUM
Türkiye’de en kolay ulaşılan belediye başkanı olduğunu vurgulayan Başkan Kerim Aksu,” Göreve ilk geldiğimde girişteki X-Ray cihazını kaldırdım. Türkiye ‘de halkın elini kolunu sallayarak girdiği tek belediye Giresun Belediyesidir. Her yerde ulaşılabilen Başkan da Kerim Aksu’dur. Benim polis korumam yok. Benim korumam Giresun Halkıdır. Siz hep benimle oldunuz, ben de sizinle oldum. Cenazenizde ve düğününüzde beraber olduk. İyi ki seçimler var, iyi ki seçme ve seçilme hakkımız var. Çocuklarımıza güzel bir gelecek, güzel bir şehir bırakmak, Atatürkçü bir şehir bırakmak tek hayalimdir. Benim derdim seçim değil, benim derdim gelecek nesillerdir. Hepinizi seviyorum, 10 yıl boyunca kimseyi birbirinden ayırmadım oy veren, vermeyen herkese eşit davrandım. Ben gücümü sizden alıyorum. Giresun’u halk yönetecek, benim telefonum her zaman açık, herkese saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum ve hepinize teşekkür ediyorum.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar