TOKUL: KURUCULARIN KÖKÜNÜ KAZIMAK İÇİN DEĞİL, KARDEŞLİĞİ KÖKLEŞTİRMEK İÇİN ADAYIZ

TOKUL: KURUCULARIN KÖKÜNÜ KAZIMAK İÇİN DEĞİL, KARDEŞLİĞİ KÖKLEŞTİRMEK İÇİN ADAYIZ

İyi Parti İl kongresi yarın yapılacak. Kongrede 3 aday yarışacak. İl Başkan adayı Kamil Tokul yarın ki kongreden zaferle çıkacaklarına inandığını söyledi.

Kongre süreci boyunca teşkilatlarda yakın ilgi ve alaka gördüklerini anlatan Tokul, partinin akil ekibinin ortak adayı olmanın onurunu yaşadığını söyledi

Tokul, “İyi Parti’nin kurucu ekibinden akil insanlar toplanıp bizleri aday gösterdiler. İlçe teşkilatlarında ki arkadaşlarımızın çoğu arkamızda durdu. Bu süreçte ilimizin medyası ful bizlere sahip çıktı. Dün 6 günlük gazetemizde benimle ilgili aynı haberin çıkması beni ziyadesiyle mutlu etti. Bu güvene layık olmaya çalışacağım. Ben ve ekibim toplumun tüm kesimleriyle barışık olacağız.2 milletvekili çıkarmak için çok kaliteli bir liste yapıyoruz. İyi Yoldayız. Tüm üye arkadaşlarımızdan yarın destek bekliyoruz” dedi.

Tokul seçim sonuçlarına herkesin saygılı olmasını da isteyerek, “Biz bir aileyiz. Sonuçta kongreler birlik ve beraberliği, demokrasiyi geliştiren temel unsurlar arasında yer alıyor. İyi Parti bu kongreden güçlenerek çıkacaktır” dedi.

Bazı Kurucular delege yapılmadı mı?

Bu arada Espiye Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, MHP‘den istifa edip İyi Parti’ye geçen il eski Başkanı İbrahim Dizdar, İyi Partili Espiye Belediye meclis üyelerinin kongrede delege yapılmaması ve kurucu akil insanların tasfiye edilmek istenmesi tabanda ciddi sitemlere neden oluyor.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?