TOLGA ERENER’E BU YAPILAN DOĞRU MU?

TOLGA ERENER’E BU YAPILAN DOĞRU MU?

Görele’de Rektör Attar ile aynı açılışa davet edilmesinin bir tesadüf olduğunu anlatan Başkan Erener; “Ben hiç kimseyi Görele’ye çağırmadım, davet etmedim ve söz konusu olan rektörlük seçimleriyle ilgili de kimseyle tek kelam etmedim. Mesele bundan ibarettir. Bu konuda AK parti’mizin ortaya koyduğu duruş, bizimde duruşumuzdur.” dedi.

 

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener,Giresun Üniversitesi rektörü ile bir açılışta aynı ortamda bulunmasında kasıt aranamayacağını belirterek”Ben hiç kimseyi şahsen Görele’ye davet etmedim”dedi

Görele Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri tarafından üretilen logo çalışmaları sergisinin açılışı için; Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman ALTUNTAŞ’ın davetlesi olarak açılışa gittiğini belirten belediye başkanı Tolga ERENER “Ben sadece orada davete icabet ettim. Rektörlük seçimleriyle ilgili de hiç kimseyle hiçbir şey konuşmadım. Bu konuda partimin görüşü ve kararı neyse ben ona uyarım. Ben partimin Görele’de kurucu üyelerindenim. Partimin ilkeleri, kararı neyse o şekilde hareket ederiz. Belediye başkanıyım.. Davet edildim ve davete icabet ettim. Bu açılışa ilçe kaymakamımızda davetliydi. Yoksa ben hiç kimseyi Görele’ye çağırmadım, davet etmedim ve söz konusu olan rektörlük seçimleriyle ilgili de kimseyle tek kelam etmedim. Mesele bundan ibarettir. Bu konuda AK parti’mizin ortaya koyduğu duruş, bizimde duruşumuzdur.” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?