TRANSFERDE TİTİZ DAVRANILACAK

TRANSFERDE TİTİZ DAVRANILACAK

Çotanaklar transferde geç kalmak istemiyor. Başkan Hakan Karaahmet’in bu konuda kurmaylarıyla titiz bir çalışma içerisinde giriştiği belirtildi.

Süper Lige iyi bir başlangıç yapmanın hesapları içerisinde olan Giresunspor’da transfer çalışmalarının Haziran ayı ortasına doğru sona erdirileceği öğrenildi.

Genç ve gelecek vaat eden oyuncuların transfer döneminde çok fazla vakit kaybetmek istememesi üzerine harekete geçen Başkan Hakan Karaahmet’in bu konuda kurmaylarıyla titiz bir çalışma içerisinde giriştiği belirtildi.

İlk hedefini Süper Ligde kalıcı olmak olarak belirleyen Giresunspor’da iç transferde ise kalacak isimlerin teknik adam Hakan Keleş’in sunacağı rapor doğrultusunda netleşeceği ifade edildi. Öte yandan Giresunspor’un aradığı merkez orta saha oyuncusunu İngiltere de bulduğu da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Yeşil-beyazlı ekibimizin Championshp takımlarından Rotherham forması giyen Türk pasaportlu Daniel Barlaser ile temas halinde olduğu ve 24 yaşındaki oyuncu hakkında nabız yoklandığı ifade edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar