TRİFUNOVİC FIRTINASI ESİYOR

TRİFUNOVİC FIRTINASI ESİYOR

Spor Toto Basketbol Ligi’de mücadele eden temsilcimiz Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor’da yeni başantrenör Aleksandar Trifunovic görevine başlarken, camiaya umut dolu mesajlar verdi. Trifunovic,”Bizim için artık geçmiş yok. Yeni bir başlangıç yapıyoruz. İyiye, güzele doğru gideceğiz. Kulübün hedeflerine ulaşması için çabalayacağız” dedi.

Spor Toto Basketbol Ligi’de mücadele eden temsilcimiz Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor’da yeni başantrenör Aleksandar Trifunovic görevine başlarken, camiaya umut dolu mesajlar verdi.

Ahmet Kandemir ile yollarını ayıran yeşil beyazlılarda yönetim kariyeri önemli başarılarla dolu Aleksandar Trifunovic ile anlaşmıştı.

Aleksandar Trifunovic ile bir yıllık sözleşme imzalandı.

ALEKSANDAR TRİFUNOVİC GÖREVİNE BAŞLADI

Önceki gün akşam Giresun’a gelen Aleksandar Trifunovic, ayağının tozuyla da ilk antrenmanına çıktı.

19 Eylül Spor Salonu’nda yapılan antrenmana katılan Trifunovic, oyuncularla tanıştı.

TRİFUNOVİC HIZLI BAŞLADI

İlk antrenmanda oyuncularının performanslarını gözlemleyen Trifunovic, yaptırdığı ağır antrenmanla da adeta oyuncularının pestilini çıkarttı.

Antrenman boyunca sık sık oyuncularını hataları ve yapmaları gereken hususlar hakkında uyaran Trifunovic, otoriter görüntüsünü ile de takımda ağırlığını şimdiden hissettirdi.

TRİFUNOVİC, UMUT DAĞITTI

Trifunovic, yaptığı açıklamada, Giresun’da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Giresun’a gelmeden önce takımı araştırdığını ve önemli bilgiler aldığını kaydeden Trifunovic,”Takım hakkında gerek yöneticiler, gerekse de oynanan maçların kasetlerini izleyerek yeterli düzeyde bilgi edindim. Gün içerisinde buraya gelmeden bazı bilgiler edindim. Yeterli sayıda takımın maçını izleme fırsatı da buldum. Kasetler vasıtasıyla takımla ilgili ciddi düzeyde bilgiler edindim. Yabancı oyuncuların çoğunu tanıyorum” diye konuştu.

Kulübün hedeflerini bildiğini vurgulayan Trifunovic, bunlara cevap vermek için çabalayacağını kaydetti.

Yeni bir sayfa açtıklarını ifade eden Trifunovic, şöyle konuştu:

“Bizim için artık geçmiş yok. Yeni bir başlangıç yapıyoruz. İyiye, güzele doğru gideceğiz. Kulübün hedeflerine ulaşması için çabalayacağız”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?