TSO finans sektörü ile bir araya geldi

TSO finans sektörü ile bir araya geldi

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, finans sektörü temsilcileri ile bir araya geldi.
Giresun’da şubesi bulunan bankaların yetkililerinin katıldığı toplantıda, ülke ekonomisi ve yansımaları değerlendirildi.
Toplantıda konuşan Çakırmelikoğlu, “İçinde bulunduğumuz durumda daha çok tasarruf, daha çok üretim ve daha çok ihracat ile şu anki pek çok yapısal soruna çözüm getirilmesi amaçlanıyor. Zaman, ülkemiz ve milletimiz için daha çok çalışma zamanı. İş dünyası olarak üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata devam etmemiz büyük önem arz ediyor. Finans dünyası, işadamlarımız ile işbirliği içinde eskisinden daha fazla çalışmalarını sürdürmelidir” dedi.
Finans sektörü temsilcileri toplantısının sonunda ise, emekli olan Vakıfbank Şube Müdürü Tamer Şahin ve tayin olan Halk Bankası Müdürü Halil İbrahim Özdemir’e Giresun ekonomisine sağlamış olduğu katkılardan dolayı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu tarafından plaket takdim etti.
Finans sektörü temsilcileri toplantısına Garanti Bankası Şube Müdürü Mesut Çeceli, Türk Ekonomi Bankası Şube Müdürü Serhat Gültekin, QNB Finansbank Şube Müdürü Selçuk Gürer, Denizbank Şube Müdürü Esel Alparslan, Ziraat Bankası Giresun Şube Müdürü Mehmet Birinci , Ziraat Bankası Nizamiye Şube Müdürü Gülçin Gök Akkuş, Ziraat Bankası İnönü Cad. Şube Müdürü Nesrin Tüysüz Halk Bankası Giresun Eski Şube Müdürü Halil İbrahim Özdemir, İş Bankası Giresun Şube Müdürü Orhan Yücesan, İş Bankası İnönü Cad. Şube Müdürü Murat Demir, Akbank Şube Müdürü Serhat Demir, Vakıfbank Giresun Şubesi Eski Müdürü Tamer Şahin katıldılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?