TÜFAD’TAN ÖZTÜRK’E TAM NOT

TÜFAD’TAN ÖZTÜRK’E TAM NOT

Futbol kamp tesisi konusunda, Giresun’un ,Antalya’dan sonra dünyada ikinci marka il olması için TÜFAD’ın hazırladığı projeye sahip çıkan Öztürk’ün bu tavrı,vatandaşları adeta mest etti.Çoğu vatandaş “İyi ki bu ilde sayın Öztürk gibi bir milletvekilimiz var.Anında kendisine ulaşıyoruz.Öztürk’ten önce ki siyasiler telefonlara dahi bakmıyordu.Sayın Erdoğan ,sayın Öztürk’e sahip çıksın”dediler
TÜFAD’ı ziyaret eden Öztürk büyük ilgi gördü ve havaalanından daha önemli bir proje olan kamp tesisi projesinin ,ilin kaderini değiştireceğini söyledi.TÜFAD Başkanı Hasan Ali Tek ve futbol antrenörleri,Öztürk’ün sıcak ve samimi yaklaşımına hayran kaldılar
AK Parti Giresun Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sabri Öztürk, Giresun’da seçim çalışmalarına çok yoğun bir şekilde devam ediyor.
Gittiği her yerde Giresun Halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Öztürk,” Rabbimin lütfuyla halkımızın destekleri ile İnşallah 31 Martta Giresun’da AK Parti bayrağını dalgalandıracağız.” dedi.
Görüştüğü her platformda AK Parti hükümetlerinin icraatlarını ve hizmetlerini samimiyetle büyük bir tevazu içinde anlatan ÖZTÜRK, dün de STK ziyaretleri ile halkın dertlerini dinledi. Sorunlara yerinden çözüm bulmaya çalıştı. AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu ile 31 Mart seçimleri için yaptığı STK ziyaretlerinde; STK’lara neden AK Parti’yi desteklemeleri gerektiğini samimi bir şekilde anlattı.
TÜFAD Giresun Şubesini ziyareti ile çalışmalarına devam eden Öztürk, Giresun’da futbolun, amatör sporun sorunlarını yetkililerle istişare ettiklerini “Spora yaptığımız, destekler artırarak devam edeceğiz. Giresun’u spor markası bir şehir haline getirme hedefimize adım adım yürüyeceğiz.” Dedi.
Programlarına Memur-Sen, Eğitim-Birsen, Diyanet-Sen ve diğer bağlı sendika yönetim ve üyelerinin bulunduğu toplantı ile devam eden Öztürk, AK Parti hükümetlerinin her zaman çalışanın yanında olduğunu ve çalışanların özlük haklarını en iyi seviyelerde korumaya devam edeceklerini söyledi.
Programına Fiskobirlik yöneticilerini ve çalışanlarını ziyaret ederek devam eden Öztürk, Fiskobirlik ve fındık hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Fiskobirlik’in Giresun’un ve bölgenin en büyük markası olduğunu söyleyen Öztürk, “Fiskobirlik geçmişin ihmal edilmiş bu dev kurumudur. Biz yeniden AK Parti hükümetleri ile bu kurumu canlandırdık. Yeniden fındık üreticilerinin kara gün dostu yaptık. İleriki zamanlarda Fiskobirlik’in kapasitesinin daha da artıracağız. Bunu siz çalışanlar, üreticiler ve yöneticilerle hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu amaçla başta bizler Giresun Milletvekilleri olmak üzere, bölge Milletvekillerimizle Tarım Bakanımız Sayın Pakdemirli’yi ziyaret ettik. Bu ziyarette Fiskobirlik’i fındık tarımında çözüm ortağı yapmamız gerektiğini söyledik. Fiskobirlik’le beraber çalışmamız lazım. Fiskobirlik’e destek vermemiz lazım dedik. Tarım bakanımız bizim bu taleplerimize gayet olumlu yaklaştı. Bu destek kısa zamanda etkisini gösterdi. Tarım Bakanımız Sayın Cumhurbaşkanımıza konuyu arz etti. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ile binlerce ton fındığı, Toprak Mahsulleri ofisi teminat karşılığında Fiskobirlik’e verdi. Ve fındık alındı. Peyderpey işlenmeye başlandı. Bu süreç büyüyerek devam edecek. Biz böylece, Fiskobirlik’i yaşatmak ve daha da güçlendirmek istiyoruz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?