Turan’dan tam destek

Turan’dan tam destek

Ak Parti İstanbul Milletvekili hemşerimiz Hasan Turan, felaket bölgesinde incelemelerde bulunurken; Tirebolu’yu da gelerek Eymür ve Aşağıboynuyoğun’da taziye ziyareti yaptı…
Aslen İstanbul milletvekili olan Giresunlu hemşerimiz Hasan Turan, felaket bölgesine gelerek, selde mağduriyet yaşayan vatandaşların gönlünü aldı.
Ak Parti İstanbul Milletvekili Turan, felaket bölgesinde yaptığı inceleme ve ziyaretleri kapsamında ilk olarak Tirebolu’nun Eymür ve Aşağıboynuyoğun Köylerine gitti.
Beraberinde İl Genel Meclisi’nin Tirebolulu üyeleri Murat Arslan ve Mehmet Şener ile birlikte Eymür Köyüne çıkan Turan, burada selden zarar gören vatandaşlarla bir araya geldi ve köy halkının sorunlarını dinledi. Devletin yaraları sarmaya devam ettiğini söyleyen milletvekili Turan, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte ilçemizin en ücra köylerinden biri olan Aşağıboynuyoğun Köyüne de giderek, burada selde hayatını kaybeden Özdemir Ailesine taziyede bulundu.
Milletvekili hemşerimiz Turan, Tirebolu’daki ziyaretlerini tamamladıktan sonra Güce ilçesine giderek, orada bazı incelemelerde bulundu ve ilçe halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. İstanbul milletvekili Turan’ın, ilçelerimize yaptığı ziyaretler büyük memnunluk yarattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?