TÜRKİYE BU ANLAM YÜKLÜ GÖRÜNTÜLERE TANIKLIK ETTİ

TÜRKİYE BU ANLAM YÜKLÜ GÖRÜNTÜLERE TANIKLIK ETTİ

Haber: Namık Baltaoğlu

Giresunspor-Beşiktaş maçında Özel çocukların  futbolcularla kucaklaşmaları büyük alkış aldı.

Taraftarlarımız pazar günü Giresunspor-Beşiktaş maçının  heyecanını yaşarken, maç  öncesinde Türkiye sıradışı görüntülere ve duygu yüklü dakikalara tanıklık etti. Giresun Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Şeyranlıoğlu, yöneticiler Reyhan Pirdal, Yaşar Apaydın ile kulüp gönüllüleri Nimet Çömez ve Ahmet Yüce yaptıkları  organizasyon ile down sendromlu özel çocukların Giresunsporlu futbolcularla kucaklaşmalarını sağlamaları görülmeye değerdi. Futbolcularımız sahaya çocuklarımızın ellerinden tutarak çıkarken, binlerce taraftarın alkış yağmuruna tutmaları ve sevgi gösterisinde bulunmaları büyük takdir topladı. Hele de seremonide kalecimiz Okan ile kucağına aldığı Elif isimli çocuğun birbirlerine sımsıkı sarılmaları herkesi çok duygulandırdı.

Bu güzel ve anlam yüklü görüntüler yaşanırken, Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü  yöneticilerinin, özel çocukların ve  ailelerinin duydukları mutluluk ise  yüzlerinden okunuyordu.

Kulüp Başkanı Osman Şeyranlıoğlu maçta yaşadıkları heyecanı şöyle dile getirdi:

“Çocuklarımızın maç öncesi koridorda, sahaya çıkarken ve seremonide futbolcularımızla  sarmaş dolaş olmalarını ve yaşadıkları mutluluğu asla unutmayacağız. Bize, çocuklarımıza,  ailelerine tribünde özel yer açan ve büyük ilgi gösteren Kulüp Başkanımız Sayın Hakan Karaahmet’ e, yöneticilerimize, teknik heyetimize, futbolcularımıza, taraftarlarımıza, 35 kişilik kafilemizi Bulancak’ tan stada getiren Giresun Belediyemize, her türlü etkinliğimizde yanımızda olan değerli  basınımıza, çocuklarımızın isimlerini anons ederek kalplere yazdıran gazeteci Fırat Akyol kardeşimize ve  stad çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?