Türkiye’nin Tek Marka Tescil Sitesi

Türkiye’nin Tek Marka Tescil Sitesi

Yapılan her işte firmanın kendine ait resmi bir web sitesi olması oldukça önemlidir. Bunun sayesinde yeni müşteriler kazanabilir ve dünyanın dört bir yanına firmasına tanıtabilmektedir. Eğer siz de kurumsal web sitesi, oyun sitesi ya da e ticaret sitesi gibi siteler açıp tüm dünyaya firmanızın adını duyurmak istiyor iseniz kendi web sitenizi oluşturmanız ve müşterilerinize kesintisiz ve kaliteli bir web sitesi oluşturmanız oldukça gereklidir.

Oluşturduğunuz web sitesinin mobil cihazlar için de uyumlu olması önemli noktalardan biridir. www.turkmarkatescilcom adlı web sitesi adı geçen tüm siteler için kaliteli web sitesi hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Türk marka tescil, isim hakkı sorgulama, patent sorgulama gibi işlemleri de bu web sitesi sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz Araştırmalar

Patent sorgulama, marka sorgulama, marka tescil sorgulama gibi işlemlerinizi bu web sitesi aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili web sitesine giriş yapmaktır. Sitede belirtilen bütün işlemler gerçekleşmektedir. İstediğiniz işlem için başvuru yapmanız ve ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Aynı Gün İçerisinde Geri Dönüş

Başvurmuş olduğunuz işlemler uzman ekipler tarafından tamamen ücretsiz olarak araştırılmaktadır ve aynı gün içerisinde size geri dönüş yapılmaktadır. Bu marka tescil sitesi sayesinde öğrenmek istediğiniz tüm işlemlerin sonuçlarını aynı gün içerisinde alma hakkınız bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?