Tütüncü’den Canikli’ye Övgü

Tütüncü’den Canikli’ye Övgü

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, “Bugüne kadar Giresun’a gelen her yatırımda emeği ve imzası olan Başbakan Yardımcımız, inşallah bundan sonrada Giresunlular için bir gurur kaynağı olmaya devam edecektir” dedi.

Tütüncü, yaptığı açıklamada, kurulan 65. hükümette AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirildiğini anımsattı.

“65’inci Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde, Milletvekilimiz Sayın Nurettin Canikli’nin Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenmesi kentimiz ve hemşehrilerimiz için gurur ve heyecan vesilesi olmuştur” diyen Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu görevlendirme, başta AK Parti teşkilatları olmak üzere partili partisiz tüm hemşerilerimiz için bir gurur ve sevinç kaynağı olmuştur.Giresun milletvekilimiz Nurettin Canikli’nin  Başbakan Yardımcısı olması bizim için sürpriz olmadı, çünkü bunu hak ediyordu. Sayın Başbakan Yardımcımızın geçmişi başarılarla dolu. Sayın Başbakan Yardımcımız, gerek milletvekilliği gerekse Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görev yaptığı dönemlerde gösterdiği azim ve gayretiyle iz bırakmış, başarıları sebebiyle 65. Hükümette Başbakan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Bu durumu Giresun için büyük bir şans olarak görüyorum. Sayın Başbakan Yardımcımızın birikimi, tecrübesi ve bugüne kadar ülkemiz ve ilimiz adına yaptığı hizmetleri, tecrübesiyle çok daha ileriye taşıyacağına inanıyorum”

Tütüncü,”Bugüne kadar Giresun’a gelen her yatırımda emeği ve imzası olan Başbakan Yardımcımız, inşallah bundan sonrada Giresunlular için bir gurur kaynağı olmaya devam edecektir. Bilgisi, birikimi, altyapısı ve bugüne kadar yaptığı görevlerle devletimizin en üst kademesine gelen Sayın Bakanımız, eminizki bu birikimlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimiz için yatırıma çevirecektir. Hayırlı olsun. Allah bu yeni görevinde Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’yi ve bizleri utandırmasın. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele gönül gönüle ülkemiz ve ilimiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?