UMUDA YOLCULUK BAŞLADI

UMUDA YOLCULUK BAŞLADI

Eynesil Belediyespor Pazartesi Bingöl’de saat 15.00’de Çarşıbaşı ile tarihi bir maça çıkacak. Bu maça çok sayıda Milletvekili, İl Başkanı, STÖ Başkanlarının da gideceği ve Eynesil ilçesini sahipsiz bırakmayacakları öğrenildi.

Eynesil ilçesi için Pazartesi tarihi bir gün yaşanacak. Saat 15.00’de başlayacak maçta Çarşıbaşı ile mücadele edecek olan Eynesil Belediyespor için ilin önde gelen idarecileri  başta olmak üzere çok sayıda idarecinin Bingöl’e gideceği öğrenildi.

RAKİP ÇOK GÜÇLÜ..

Öte Yandan Eynesil Belediyespor bu sezonun en kötü kuralarından birini çekerek Çarşıbaşı ile eşleşti. Bu sezon müthiş bir istatistik yakalayan Çarşıbaşı takımı, kompak oyunu ile iz bıraktı. Eynesil Belediyespor’un bu maçtan alacağı beraberliğin bile ikinci maç öncesi ilaç olacağı öne sürülüyor..

YILLAR SONRA ÜÇÜNCÜ LİG UMUDU DOĞDU

Giresun’da Bulancak ve Görele’nin ligden düşmesiyle Üçüncü lige hasret kalan Giresun, bu yıl Eynesil Belediye ile yeniden umutlandı. Eynesil 2 maç sonrası grupta en fazla puanı toplayıp üçüncü lige çıkarsa, BAL Ligi’nden düşen Bulancakspor’un da Play-Off oynamasının önünü açacak. Bu durumda Bulancakspor ile Süper amatör şampiyonu, Play-Off’ta Bal liginde yer almak için mücadele edecek..

ÇOĞU PARTİ KAFİLE OLUŞTURDU

Öte yandan Giresun’da çoğu partinin il ve ilçe teşkilatlarının kafile halinde Bingöl’e gitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi. Eynesil’i bu mücadelede yalnız bırakmayacak olan ilin siyasi kadroları ve çoğu ilçe belediye başkanı, gitmek isteyen taraftarlar için otobüs verecekleri öğrenildi.

DOĞUBEYAZIT MAÇI ÇARŞAMBA GÜNÜ

Pazartesi Çarşıbaşı ile karşılaşacak olan Eynesil, Çarşamba günü ise Doğu Beyazıt ile oynayacak. Kurada Cuma günü Çarşıbaşı-Doğubeyazıt maçının olması şanssızlık olarak görülüyor. Şayet Eynesil ilk maçta beraberlik alamazsa, bu kura ile şansı ciddi şekilde azalacak.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?